0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
90,0 TL
112,5 TL %20
Standart Teslimat : 11 Aralık - 15 Aralık
Bu üründe kargo bedava!

Hayat Boyu Ağız ve Diş Sağlığı Kitap Açıklaması

Bu kitabı hazırlarken, tüm vatandaşlarımıza faydalı olmayı amaçladık. Bu kitabımızın, tüm halkımızı ilgilendirdiğini düşünüyoruz. Diş hekimleri olarak hiçbir problemi yoksa bile herkese altı ayda diş hekimine gitmesini tavsiye ediyoruz. Bu gerçekten önemli bir tavsiyedir. Bu tavsiyeye uyulması durumunda insanların ömürlerinde yaklaşık olarak 150 kez diş hekimine gitmesi gerekiyor. Tabii ki diş tedavisi olanların diş hekimine gitme sayısı çok daha fazla olacaktır. Ülkemizde yılda ~50 Milyon veya daha fazla sayıda diş hekimine müracaat bulunmaktadır [1]. Bu kitabımızın, diş hekimine gitmeden önce, gittikten sonra ve tüm hayatınızda faydalı olacağını düşünüyoruz. Bilindiği gibi bazen bir resim, bin cümle etkisi gösterebilmektedir. Bundan dolayı kitabımızdaki bilgileri, mümkün mertebe fotoğraf ve resimler eşliğinde açıklamaya özen gösterdik.

Kitaptaki bilgileri dikkate alıp, tavsiyelere uymanız durumunda, diş tedavileri için daha az paranız gideceğine ve daha sağlıklı bir hayat yaşayacağınıza yürekten inanıyoruz.

Kitabımızdan kimlerin ve nasıl istifade edebileceğini özetlersek;

a) Tüm vatandaşlarımız; kitaptaki ağız ve diş sağlığı problemleri ve tedavi yöntemleriyle ilgili bilgilerden faydalanma, farkındalığı arttırma, hijyen bilgilerini öğrenme ve uygulamayla ilgili istifade edebilirler.

b) Diş hekimleri, dental klinikler ve hastaneler; hastalarını ağız ve diş sağlığıyla ilgili bilgilendirme amacıyla kitabımızı kliniklerinde veya bekleme salonlarında bulundurabilirler.

Ayrıca diğer branşlardaki sağlık personellerinin bilgilerinin artması.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.