21,3 TL
Standart Teslimat : 26 Mayıs - 29 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Geziyorum Kitap Açıklaması

 


"BİR ÖKÜZLE GÖZGÖZE" adlı kitabımda, doğup büyüdüğüm köy ve ailem; çocukluk ve gençlik anılarım; öğretmenlik yıllarım ve ÇYDD vardı. Bu kitap, "ak günlerim" dediğim konuları içerdiği için, eşimin de önerisiyle, beyaz bir kapakla basılmıştı.

"GEZİ'DEN ÖNCE-GEZİDEN SONRA TÜRKİYE-KIRKLARELİ" adlı ikinci kitabımda, "GEZİ ŞEHİTLERİ" vardı. Bu kitapta, duygu ve düşüncelerini korkmadan haykırırken "gözünü yitirenler, kafası parçalananlar" vardı… Bu kitapta, "kara" düşünceli insanların, "karanlık" uygulamaları vardı… Bu nedenlerle bu kitap, siyah bir kapakla basılmıştı.

Üçüncü kitabımda, düşlerimde ve anılarımda; denizlerde ve kırlarda; GEZİ Parkı'nda geziyordum. Bu kitap, göklerin sonsuzluğunu; denizlerin enginliğini; kırların saflığını; özgürlüklerin özlemini anlatıyordu. Bu nedenlerle bu kitap, "gök" renginde olmalıydı.

Birinci kitabımı, torunlarım Umur Seçkin ile Kayra Ufuk'un kişiliklerinde, tüm çocuklarımıza adamıştım.

İkinci kitabımı, öncelikle "Gezi Direnişi'nde çocuklarını yitiren" ve kendileri de birer anne olan eşim ile kızım başta olmak üzere, yürekleri yavruları için çarpan tüm ANNELERE armağan etmiş ve kitabı, "ANNELER GÜNÜ" olan 11 Mayıs 2014 tarihinde sonlandırmıştım.

Üçüncü kitabım olan bu kitabı, "EMEK EN YÜCE DEĞERDİR" ilkesinden hareketle, tüm EMEKÇİLERE armağan ediyorum ve "EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ" olan 1 Mayıs 2015 tarihinde sonlandırıyorum. Saygılarımla…
-Rafet SEÇKİN-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Ceren Yayınevi

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.