4/5 - 27 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Hamur Tipi : 3. Hamur

Baskı Sayısı : 1. Basım

İlk Baskı Yılı : 2018

Ebat : 13,5 x 21

Dil : Türkçe

Yazların on yıllar, kışların bir insan ömrü sürebildiği diyarda, dehşetli ve  soğuk zamanlar yaklaşıyor. Kışyarı’nın kuzeyindeki buzul topraklarda, yedi Krallık’ı koruyan Sur’un ötesinde tehditkâr doğaüstü güçler toplanıyor... Acımasız soğuğu ... Tamamını gör
217,76 TL
345,65 TL %37
ya da
Bu üründe kargo bedava!..

Yazar Hakkında

George R. R. Martin

George R. R. Martin

George Raymond Richard Martin (d. 20 Eylül 1948), Amerikalı yazar ve fantezi, korku ve bilim kurgu senaryo yazarı. Kendisi en çok Türkçeye Buz ve Ateşin Şarkısı olarak çevrilen ve daha sonra Game of Thrones adıyla dizisi çekilen A Song of Ice and Fire isimli epik fantezi roman serisinin yazarı olarak bilinir. Martin, Time tarafından "2011'in en etkili 100 kişisi" arasına seçilmiştir.

Yazarın Diğer Eserleri

Kitap Açıklaması

Yazların on yıllar, kışların bir insan ömrü sürebildiği diyarda, dehşetli ve  soğuk zamanlar yaklaşıyor. Kışyarı’nın kuzeyindeki buzul topraklarda, yedi Krallık’ı koruyan Sur’un ötesinde tehditkâr doğaüstü güçler toplanıyor... Acımasız soğuğun hüküm sürdüğü kuzeyden, uzak güneydeki sıcak zevk yurduna uzanan, leydiler, lordlar, savaşçılar, büyücüler ve katillerle dolu öykü, korkunç kehanetlerin işaret ettiği bir devirde başlar. Komplo, trajedi, ihanet, zafer ve dehşet dolu olayların ortasında Starklar’ın, dostlarının ve düşmanlarının kaderi bıçak sırtında. Hedef, en ölümcül savaş olan taht oyununda muzaffer olmak.

 

George R. R. Martin türünün sınırlarını zorladığı Taht Oyunları ile bir şaheser ortaya koyuyor. Dünyanın dört bir yanındaki edebiyat okurlarını kesinlikle memnun edecek destansı seride gizem, entrika, aşk ve macera dolu hikâyelerle büyülüyor.

 

 

Set İçi

 

Taht Oyunları

Kralların Çarpısması Kısım 1

Kralların Çarpısması Kısım 2

Kılıçların Fırtınası Kısım 1

Kılıçların Fırtınası Kısım 2

Kargaların Ziyafeti Kısım 1

Kargaların Ziyafeti Kısım 2

Ejderhaların Dansı Kısım 1

Ejderhaların Dansı Kısım 2

 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%66,7
%14,8
%11,1
%0
%7,4
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

07.02.2019

Kış bizim için geliyor!

Fantastik bilim kurgu severlerin şiddetle okuması öneriliyor ve ben bu güzelliği hala okuyamadım -çok ayıp dediğinizi duyar gibiyim-. Ölmeden önce yapılacaklar listesinin üst sırasında geliyor. Kurgusu tam olarak bitmese de G.R.R Martin abimizin ne kadar güzel bir iş çıkardığını herkes diziden biliyordur gerçi dizi biraz kitaplardan bağımsız ilerliyor ama olsun. Basım olarak gayet kaliteli ve Epsilon'un Assassins Creed serisinde -bir çırpıda alıp bitirmiştim- yaptığı gibi bir kartonetin içinde geliyor Game of Thrones serisi ve güzel duruyor açıkçası kitap fuarlarında göz atma fırsatım olmuştu ama alamadım ne yazık ki. En kısa zamanda kütüphanemin baş köşesine koymayı umuyorum şimdiden 5 yıldız.(Alkışşş!!)