48,0 TL
Standart Teslimat : 07 Şubat - 10 Şubat
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Eşcinsellikten İyileşmek - Erkekler İçin Uygulamalı Alıştırmalar Kitap Açıklaması

 

“Eşcinselliğin tedavisinde temel prensip kişinin kendi özerkliğini geri kazanmasıdır. Dr. Phelan bu kitaptaki etkinliklerle değişim sürecini öznel ve nesnel kılacak bir yardım sunuyor. Tepkisel olandan yanıt verebilirliğe geçişte bireylere yardımcı oluyor.”

Joseph Nicolosi, Ph.D., Erkek Homoseksüeller İçin Onarım Terapisi, Eşcinselliğin Tedavisi ve Utanç ve Bağlanma Yitimi kitaplarının yazarı

“Bu kitap eşcinsel çekimden iyileşme yönelik harika bir yaklaşım sunuyor. Ne hakkında konuştuğu hakkında bilgisi olan bir uzman tarafından paylaşılan isabetli alıştırmalarla dolu. Her alıştırma, iyileşme sürecindeki bireylerin yaşayabileceği sorunlarla başa çıkmak için tasarlanmış. Bu alıştırmalar: sınır ihlallerini onarmak (aşırı müdahaleci annelerle yüzleşmek), istismarcılarla yüzleşmek (mektup yazmak; bu mektup duruma bağlı olarak gönderilebilir) ve cinsel bağımlılık düzeyinizi belirlemek (alıştırmayı uygulayan kişilerin bağımlılıklarını değerlendirip yönetebilecekleri faydalı bir tabloyu içerir) bulunuyor. Tam anlamıyla ihtiyaç duyulan bir kaynak!”

Gerald Schoenewolf, Ph.D., 101 Therapeutic Successes yazarı

“Nihayet istenmeyen eşcinsel çekimden iyileşmek isteyen erkekler için pratik ve terapötik bir çalışma kitabı. Bu kitap, erkeklik yolculuğunda bulunan bireyleri ve bu bireyleri destekleyenleri aydınlatacak bir nitelik taşıyor. Sağlıklı maskülen ruhlarını geri kazanmak isteyen erkeklerin cephaneliğinde olması gereken, uzun süredir ihtiyaç duyulan bir eser.”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.