22,5 TL
Standart Teslimat : 01 Temmuz - 04 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Çocuk Eğitimi El Kitabı Kitap Açıklaması

 


Çocuk Eğitimi El Kitabı, Haluk Yavuzer'in "Çocuk ve gençlik psikolojisi" konusundaki otuz yıllık mesleki birikiminin kısa bir özetidir. Kitabın temel amacı, çocuklarıyla sağlıklı bir iletişim kurabilmeleri için, anne-babalara yol göstermektir. Bu amaçla, kitapta, anne-babaların günlük hayatta karşılaştıkları eğitim ve iletişim sorunlarının çözümüne yönelik pratik önerilere yer verilmiş, yapılan pedagojik hatalar, olması gereken doğrularla birlikte ele alınmış, okumayı kolaylaştırmak için, her konu resimlerle desteklenmiştir. Çocuk Eğitimi El Kitabı, "kendini değiştirmek" konusunda "istekli" ve "kararlı" olan tüm anne-babalar ve öğretmenler için, vazgeçilmez bir rehber olacaktır.Sayfa Sayısı: 176

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Remzi Kitabevi

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

04.12.2015

Orta

ÿ"Çocuğunuza Sınır Koymaÿ" kitabından sonra hafif kaldığını söyleyebilirim. ancak artısı da yok değil. Yaklaşımlarda biraz daha ılımlı, sabırlı, anlaşmacı bir yapıyı destekliyor. içinden alınacak bir iki ipucu bile önemli olduğundan okunması gerektiğini düşünüyorum.

13.02.2015

mükemmel

sadece çocuk gelişimine değil, anne baba gelişimi hatta insan gelişimine çok faydalı bir kitap..her yaşa hitap ediyor..hayatınıza farklı bir bakış açısı kazandıracak..sizin de kendinizde gördüğünüz yanlış davranışlarınızı değiştirmenizi sağlayacak,,insanlar üzerinde olumlu etkiler bırakacaksınız..

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.