36,85 TL
Standart Teslimat : 15 Ağustos - 18 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Cluetrain Manifestosu Kitap Açıklaması

 


Cluetrain Manifestosu'nun "Bildiğimiz İş Dünyasının Sonu Geldi" iddiasının üzerinden on yıl geçmesine rağmen bu son daha yeni başlıyor, çünkü internet dünyayı daha da hızlı değiştiriyor ve ne yazık ki hâlâ daha yanlış anlaşılıyor. Cluetrain yazarlarının internet ve pazarlar hakkında söyledikleri günümüzde de geçerliliğini koruyor: Pazarlar ve şirketler kanlı canlı, gerçek insanlardan oluşuyor ve insanlık tarihindeki hiçbir şey, insanları web'in yarattığı ağ kadar birbirine bağlamayı ve seslerini güçlendirmeyi başaramadı. Cluetrain Manifestosu, internet ve e-ticaret gerçeğini kavramaya çalışan herkesin sayfalarını çevirmesi gereken bir eser.

Bu web provokatörlerinin her söylediğine katılmayabilirsiniz. Tabii bu fikirleri göz ardı etmenin riskini göze almak şartıyla!
-Fast Company-

İnternetin sahip olduğu ve korumaya devam edeceği güçlü etkiye dair son derece kapsamlı ve meselenin özüne inen bir çalışma.
-Lıbrary Journal-

İnternet çağıyla ilgili çok değerli bir eser.
-Jeff Jarvıs-

Eski usül pazarlamayı yerin dibine sokan dört pazarlama gurusunun iddialı, sivri dilli ve son derece parlak eseri.

-Wall Street Journal-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 352

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Mediacat Yayıncılık

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.