Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Bunun Bana Hediyesi Ne?-Astroloji Öyküleri Kitap Açıklaması

 

“Önce yanacaksın diri diri… Sonra o ateş yakılmadan önceki haline bakıp iyi ki diyeceksin… İyi ki yanmışım. İyi ki büyümüşüm. Unutmayın, öldürmeyen Pluton güçlendirir.”


Astrolog Elvan evrenin diline âşık bir kadın. Evren bizimle semboller aracılığıyla konuşurken o da bu sembollerin izini sürüyor.
Bu kitap bir astroloğun arka bahçesi. Astrolog Elvan travmaların, ayrılıkların, terk edişlerin, pes edişlerin hikâyesini anlatıyor. Anlattığı her hikâyeyle okuru derinden etkilerken aynı travmaları yaşamış pek çok insana da umut oluyor. Çünkü insan acıyla büyüyor, onunla olgunlaşıyor, onunla hayata tutunmayı öğreniyor. Ve her acının ardından aynı şeyi soruyor: Bunun Bana Hediyesi Ne?

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

10.06.2020

Emeğinize sağlık

Hayatta neyin neden başımıza geldiğinin açıklamalarını içeren bir kitap. Mutlaka okunması gerekiyor. Çok çok güzeldi hiç bitsin istemedim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.