7,04 TL
Standart Teslimat : 15 Ağustos - 18 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Bilinçaltı Kitap Açıklaması

 


Psikanalizin ne olduğu ve nasıl geliştiği konusundaki ilk toplu bakıyı. yirminci kuruluş yıldönümü dolayısıyla çağrıldığım Massacute eyalindeki Worcester kentinin Clark Üniversitesinde verilmiş beş konferansta sundum. Benzer muhtevayı içeren bir başka yazıyı ise Amerikada yayınlanan bir antoloji için hazırlamak ayartısına karşı duramadım; çünkü yirminci yüzyıl başındaki önemli olayları kapsamına almayı öngören antolji, kendisine ayrı bölüm ayırmakla psikanalizin önemini benimsediğini ortaya koymuştu. Bu iki yazı arasında bir üçüncüsü var ki, o da Psikanalizin Tarihçesi (1915) adını taşıyor ve şimdi bu yazidaki bütün önemli noktaları sunuyor...
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 184

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yason Yayıncılık

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

14.03.2016

yazım hataları

bu yayınevinden asla kitap almamam gerektiğini öğrettiniz. ilk sayfalardan itibaren kelime hataları başladı, azalır diye umdukça arttı. harcanan kağıda yazık olmuş.

26.02.2016

Olmamış

Kitap zaten ince bir konuya odaklanmış birde üzerine bir ton yazım hatası olunca ne dediği anlaşılmayan bir insanın dediklerini dinliyor gibi oluyorsunuz. Kesinlikle daha ÿ"özenliÿ" bir çevirisi yapılmış bir yayınevinden alınmasını öneriyorum!

11.08.2015

Neden?

Neden cümle yığınlarını kitap ismi altında toplayıp baskıya gönderdiniz?

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.