Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Bu kitap, çocuğunun başarılı olması için, “Çok çalış oğlum/kızım,” demenin ya da tüm maddi olanaklarını seferber etmenin ötesinde bir şeyler yapmak isteyen anababalara yol göstermek amacıyla yazıldı.

Her anababa, okul başarısı için çocuğuna yardımcı olmak ister. Ama öğrenme sürecinin bilimsel temellerini kavramadan atılacak her adım, iyi niyetli de olsa, çocuğu engelleyebilir.

Başarıya Götüren Aile, sınav döneminde çocuklarına destek olmak için doğru ve etkili yöntemler arayan tüm anababalara kılavuzluk edecek.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 142

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 110

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Remzi Kitabevi

 

Puanlamalar

%52,9
%23,5
%17,6
%0
%5,9
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

16.04.2019

başarı-başarısızlık

Kitabı her ebeveynin okuması gerekir.Çocuk yetiştirme tarzımızdaki yanlışlıkları görme fırsatı sunmaktadır.Şimdiye kadar doğru bildiklerimin birçoğu meğerse yanlışmış.Her şeyin başarı olmadığı çocuklarımızı yarıştıran bir sisteme takılıp kalmamamız gerektiğini öğrenmiş olduk.Ebeveynler için ışık olacak eğitici bir eserdir.

26.09.2015

Eğitici

Güzel ve okunabilir bir kitap

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız