3/5 - 37 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Basım

Sayfa Sayısı : 182

Ebat : 14x21

Medya Cinsi : Ciltsiz

Anne babaların aileleri için istediği aşağı yukarı aynıdır: sakin, karşılıklı saygı ve sevgiye dayalı bir aile ortamı.Bağırmayan Anne Baba Olmak şiddetsiz iletişimi anlatıyor. Hal Edward Runkel dünyayı ilişki ilişki, tek te ... Tamamını gör
13,33 TL
22,22 TL %40
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Anne babaların aileleri için istediği aşağı yukarı aynıdır: sakin, karşılıklı saygı ve sevgiye dayalı bir aile ortamı.


Bağırmayan Anne Baba Olmak şiddetsiz iletişimi anlatıyor. Hal Edward Runkel dünyayı ilişki ilişki, tek tek sakinleştireceğine inanıyor. Yeni bir metot, “üç günde çocuğunuzu nasıl muma çevirirsiniz” türünden bir ebeveynlik yöntemi sunmuyor. Aksine, kendinize odaklandığınızda ve böylece sakin kalabildiğinizde yaşamakta olduğunuz sorunları hiç yaşamayacağınızı söylüyor.


Önerileri uygulamak size sadece çocuklarınızla ilişkilerinizde değil, tüm ilişkilerinizde faydalı olacak. Yeni bir bakış açısı kazanacaksınız ve bu pencereden baktığınızda sizi zorlayan sorunlar bambaşka görünecek.


Bağırmadan, öfkelenmeden, “hadi” demeden çocuk büyütmek mümkün, denemeye ne dersiniz?


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

 

Puanlamalar

%29,7
%13,5
%35,1
%8,1
%13,5
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

14.05.2017

Gayet Akıcı

Uzun yıllar saklayabileceğiniz ve ara ara açıp kendinize hatırlatacak noktalar bulabileceğiniz bir kitap....3-4 yaşlarından başlayıp ergenliğe kadar geçen süreçte karşılaşılabilmesi muhtemel durumlar yaşanmış örneklerle desteklenerek anlatılıyor.