655,9 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit Fırsatı!
Standart Teslimat : 05 Aralık - 08 Aralık
Bu üründe kargo bedava!

Pijamaskeliler Animal Power Turbo Şimşek Araç F5206 Ürün Açıklaması

 

Pijamaskeliler Turbo Şimşek Araç ile hız yapmanın ne demek olduğunu keşfedin!

Pijamaskeliler çizgi dizisinin 5. sezonundaki Şimşek Araç'tan esinlenen bu oyuncak araç, ışık ve ses efektlerine sahip ve 3 kahraman arabasının özelliklerini de içerecek şekilde biçim değiştiriyor!

Dizinin kötüleri Carly ve Cartoka'nın, bugüne kadarki en hızlı aracı yapmak için göze almayacakları şey yok.

Buna parçaları için Pijamaskeliler kahramanlarının araçlarını çalmak da dâhil!

Kedi Çocuk'un şimşek işaretli kanatçıkları, Baykuş Kız'ın havada süzülen kanatları ve Kertenkele'nin zırhlı kaportası gibi araçların özelliklerini açığa çıkarmak için Turbo Şimşek Araç'ın kanadına bastırın.

Bu Pijamaskeliler araç ve figür seti, sürücü koltuğuna oturtulabilen Carly figürü ve hikâyeyi zenginleştiren sabit Cartoka figürüyle sunuluyor.

Kötü ve hızlı ikizleri alt etmek için hazır bekleyen Işıklı ve Sesli Dev Kedi Araç gibi daha fazla Pijamaskeliler Animal Power oyuncaklarıyla aksiyonu canlı tutun!

İçindekiler: araç ve figür.

PİJAMASKELİLERİN GÜCÜNÜ AÇIĞA ÇIKARIN: Pijamaskeliler çizgi dizisinin 5. sezonundaki Şimşek Araçtan esinlenen bu oyuncak araç, ışık ve ses efektlerine sahip. Arabanın arkasındaki kanada bastırarak 3 kahraman aracının özellikleri ortaya çıkarın.

IŞIKLAR VE SESLER: Çocuklar, bu Pijamaskeliler aracına sabit Cartoka figürün başına ve aracın arkasındaki kanada bastırdıklarında yanıp sönen ışıklar ve motorun gaz sesi, bip sesleri gibi komik araba sesleri etkinleşiyor.

HEYECAN VERİCİ BİÇİM DEĞİŞTİREN ARABA: Kötüler Carly ve Cartoka, Pijamaskeliler araçlarını çalmışlar. Yani, bugüne kadar yapılmış en hızlı arabayı yapabilirler! Arabanın arkasındaki kanada bastırarak Kertenkele, Kedi Çocuk ve Baykuş Kız'ın araçlarından çalınan parçaları görün.

PİJAMASKELİLER AKSİYON FİGÜRÜ KUTUYA DÂHİL: Sürüş giysili Carly figürü arabanın sürücü koltuğuna oturabiliyor ve sabit Cartoka figürü 3 yaş ve üzeri okul öncesi çocukların hayallerindeki hikâyeyi zenginleştiriyor.

PİJAMASKELİLER ANIMAL POWER OYUNCAKLARINA DA GÖZ ATIN: Arabaları çalınan Pijamaskeliler yeni hayvan sürücüler buldular!

Ebat: 7,5 cm

Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri

Pil: 3 adet LR44 düğme pille çalışır. Piller kutuya dâhildir.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.