Guy Finley

Guy Finley

Guy Finley Kimdir?

Guy Finley, çok satan kişisel gelişim kitaplarının yazarı ve uluslararası tanınmış ruhani bir eğitimcidir. Oldukça fazla övgü almış etkileyici bir kitap olan 'Vazgeçebilmek' dahil, kırk beşten fazla kitap ve ses/video programının yazarıdır. Popüler kitapları ve ses programları dünya çapında iki milyondan fazla satmış, bazıları da uluslararası en çok satanlar arasına girmiştir. 

Modern çağın mistik ve deneyimli filozofu kabul edilen Guy Finley kitaplarında, günümüzün baskılayıcı kişisel ve sosyal konularının (ilişkiler, başarı, bağımlılık, stres, huzur, mutluluk, özgürlük) tam kalbine dokunmakta ve kişiyi daha üstün bir yaşama götürmektedir. 

Son otuz beş yıldır Kuzey Amerika ve Avrupa’da binlerce öğrenciye beş binden fazla öz farkındalık seminerleri vermiştir. 142 ülkede yüz binden fazla üye onun ilham veren Anahtar Ders Bültenleri’ni okumaktadır. 

Yirmi altıdan fazla dilde yayımlanmış olan çalışmaları doktorlar, uzmanlar ve hemen her mezhepteki dini liderler tarafından destek görmüştür. 

Guy, ABC, NBC, CBS, CNN ve NPR gibi ulusal kanallar dahil olmak üzere yedi yüzden fazla televizyon ve radyo programına konuk olmuştur. Huffington Post, Beliefnet, Positively Positive gibi birçok yayın için yazı yazmaktadır    

ESERLERİ VE KATKIDA BULUNDUKLARI
4 ADET

      x

      6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.