product image
Oxford
(0 yorum)
Satıcı: PalmeKitabevi
Tek Çekim x 4269.66 TL = 4269.66 TL
02 Aralık Cumartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount750 TLye 100 TL - 2500 TLye 300 TL Sepette İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
THE OXFORD HANDBOOK OF ETHICS OF AI Bu cilt, hızla gelişen bir araştırma alanını ele alıyor ve mevcut gelişmeleri tarihsel bağlama oturtmaya yönelik genel bir girişimin parçası olarak mevcut söylemin haritasını çıkarıyor; aynı zamanda, yeni konuları ele alma ve yeni yaklaşımlar izleme konusunda çığır açmaktadır. "AI" terimi, makine öğrenimi ve veri madenciliğinden yapay genel zekaya kadar geniş bir fenomen yelpazesini ifade etmek için kullanılır. Kısmi veya tam özerklikle çalışan ve öğrenme ve 'zekâ' gerektiren görevleri yerine getirebilen daha gelişmiş yapay zeka sistemlerinin son zamanlarda ortaya çıkışı, zor etik sorular ortaya koyuyor ve birçok çevreden bireysel ve toplumsal refah, demokratik karar verme ve yapma, ahlaki faillik ve zararın önlenmesi. Bu çalışma, günümüzde makine öğrenimi algoritmalarının belirli uygulamaları üzerindeki normatif kısıtlamaların araştırılmasından - örneğin günlük tıp pratiğinde - ilgili haklar ve görevlere sahip bir bilinç biçimi olarak yapay zekanın (potansiyel) durumu üzerine düşüncelere ve daha genel olarak hala devam eder.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

4.269,66 TL