idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

İçindekiler:

- Yetenek Sınavları,
- Testler, Temel İlkeler,
- Oturma Düzeni, Plan-Konum,
- Çizgi Karakteri, Altın Oran,
- Teknikler, Kompozisyon,
- Sfumato, Desen,
- Yaratıcılık, Perspektif,
- Ölçü Almak, Konular,
- Tablo Nasıl Okunur,
- Tablonun Maddi Değeri,
- Sorular, Sanat Tarihi,
- Eleştiri, Resim Eğitimi,
- Oturma Düzeni, Hikayeler,
- Önyargıları Aşmak,

100'ün Üzerinde Resim Çalışması ve Temel Bilgiler

Bu kitapta Güzel Sanatlar Fakülteleri yetenek sınavlarına girecek olan üniversite adaylarının, bilmesi gereken herşeyin minik bir özeti bulunmaktadır.

Bunun yanında mülakata girecek olan adayların karşılaşabileceği olası soruları, sanat tarihinde öne çıkan olaylar, oturma düzeni gibi sınava girecek adayları rahatlacak türden her bilgiyi paylaşmış yazar. Kendi tecrübelerinden yola çıkarak derlediği kitabında bu alana büyük bir katkı sunmuş Doc. Dr. Mutlu Erbay.

Kitabın mercek altına aldığı konulara kısaca değinirsek; Temel İlkeler, Oturma düzeni, Plan - Konum, Çizgi Karakterleri, Altın Oran Teknikleri, Kompozisyon, Sfumato, Perspektif, Ölçü Almak vs. Ayrıca resim tekniklerine dair hertürlü akademik terimi öğrenmenizi sağlayacak dört adet test mevcut. Yağlı boya, suluboya, akrilik, ağaç baskı gibi temel tekniklerinde anlatıldığı kitap bu alanla ilgilenenlerin oldukça işine yarayacaktır.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 156

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: İlke Basın Yayın

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.