idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Hassas dişleri beyazlatmak amacıyla geliştirilen R.O.C.S. Sensitive Repair& Whitening diş macunu, dişin yapı taşından elde edilen hidroksiapetit etken maddesini içerir. Diş minesini aşındırmaz (RDA=40). Özel hidroksiapetit partikülleri, hassasiyete yol açan hasarlı diş minesini onarmaya yardımcı olur. Ürün özellikleri; - Hızlıca hassasiyeti rahatlatır - Günlük kullanılan sıradan diş macunlarından bile daha düşük aşındırma oranı vardır (RDA=40) - Diş minesine ya da dentin tabakasına zarar vermez - Çürüklere karşı etkili koruma sağlar - Dişin parlaklığını geri kazandırır - Ağız içi mikroflorayı düzenler - Nefesi ferahlatır Florür, Pirofosfat, Sodyum Lauril Sulfat ve Aşındırıcı Peroksitler içermez. 6 yaş üstü çocuklar ve yetişkinler için uygundur.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.