idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)
Ödüllü şair Aimee Nezhukumatathil’in Mucizeler Diyarı, doğanın mucizelerinden nasıl ilham alacağımızı, destek bulacağımızı ve yeni şeyler öğreneceğimizi gösteren yeni zihinsel patikalar açıyor. Bizi yalçın coğrafyaların sert havasından liman kentlerinin mutedil iklimlerine uzanan bir doğa yolculuğuna çıkarıyor. Bu yolculukta bize rehberlik eden birbirinden ilginç canlılar, dünyaya yepyeni pencerelerden bakmamızı sağlıyor. Sözgelimi tavuskuşlarından yaşamımız boyunca kaçıp geri geleceğimiz evi, aksolotlarlardan zorluklar karşısında gülümsemeyi, küstümotlarından istenmeyen tavsiyelerden sıyrılmayı, denizgergedanlarından ise hiç de dost canlısı olmayan çevrelerde hayatta kalmayı öğreniyoruz. Nezhukumatathil, en sevimsiz ve tuhaf yerlerde bile yakınlık ve güzelliğe ulaşmanın şairane bir yolunu buluyor. Eğer yeterince meraklı olursak, en çetin şartlarda dahi dünyanın mucizelerinin tadını çıkarabileceğimizi gösteriyor. Fumi Nakamura’nın muhteşem çizimlerinin eşlik ettiği Mucizeler Diyarı, aynı zamanda görsel bir şölen. Bu sıcak, şiirsel ve görkemli kitap, içinizi doğa sevgisi ve yaşama sevinciyle dolduracak.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.