idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Görselde yer alan kalemler görsel amaçlı kullanılmıştır.

Sadece bir adet üç bölmeli Kalem Kutusu gönderilecektir.

Jumbo Boy 3 bölmeli yüksek kalite desenli geniş bölmeli kalem kutusu Çocukların kalemleri nereye koydum sorusu artık bitti!! Limmy kalem çantası ayrı ayrı 3 bölmesi ve her bölme içinde bulunan kalem, silgi ve kalemtraş için özel yapılmış bölümleri sayesinde kalemler zarar görmemiş olacak ve düzenli bir şekilde kullanmayı sağlamış olacaktır. Limmy kalem çantasının dış yüzeyi fiber deri kumaş olması kolay temizlenebilir. Limmy kalem çantaları jumbo boy olmaktadır. Limmy kalem çantaları kalem bölmelerine 24 adet kalem ve silgi kalem traş vb eşyaları koyabilirsiniz. Limmy kalem çantaları üretiminde azot fitalat vb çocukların sağlıkları için zaralı maddeler içermez. Limmy kalem çantaları Türkiye de üretilmektedir.Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.