E-Kitap
Bir Borsa Spekülatörünün Anıları
31,00 TL

Elektronik kitap ürününüzü Kobo cihazlarından veya Kobo uygulamasından okuyabilirsiniz. Fiziki teslimat olmayacaktır.

Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
Satın aldığım E-Kitaplarımı iade edebilir miyim?
E-Kitap iadesi olmayan bir dijital üründür. Ancak ürünün ayıplı olması halinde (içerik problemleri, teknik sorunlar vb) cayma hakkı kullanılabilir.

Bir Borsa Spekülatörünün Anıları E-Kitap Açıklaması

“Çağımızın en iyi otuz borsacısıyla görüşmeler sırasında hepsine sorduğum ortak bazı sorular oldu. Bu sorulardan biri şuydu: Özellikle yararlı bulduğunuz ve borsacı adaylarına önerebileceğiniz kitaplar var mı? bu soruya aldığım yanıt hep “Bir Borsa Spekülatörünün Anıları”, yani yetmiş yıllık bir kitap oldu. Bugüne değin yazılmış en saygın finans kitaplarından biri.”

- Jack D. Schwager, Market Wizar’ın yazarı

“Bir Borsa Spekülatörünün Anıları ilk kez yetmiş yıl önce basılmış olsa da sürü psikolojisi ve borsada zamanlama konularındaki saptamaları geçen yaz döviz piyasalarında yaşanan çılgınlığı açıklayacak kadar güncel.”

- Worth Dergisi

“Yatırım konusunda bugüne kadar yazılan en eğlenceli kitap.”

- The Seattle Times

“Bugüne kadar okuduğum en iyi kitap. Yanımda çalışanlara vermek üzere elimde her zaman birkaç nüsha bulundururum.”

- Martin Zweig

“Bu kitabı ilk kez yirmi yıl önce okumuştum. O zamandan beri defalarca yeniden okudum ama hala en sevdiğim kitaplardan biri.”

- Kenneth L. Fisher, Forbes

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

02.11.2021

güzel

Güzel ve Etkileyici. Ancak bir yerden sonra çok sıkıcılaşıyor ve tıkanıyorsunuz. Yine de borsayla ilgilenen herkes okumalı.

16.07.2021

Fevkalede

Yıllardır internetten alışveriş yaparım ben bu kadar iyi paketleme, bu kadar hızlı kargo görmedim. Kitap için söylenecek bir şey yok borsayla alakalı en ufak bir merakınız varsa okuyun derim.

22.02.2021

Alanının önder kitaplarından

Alanının önder kitaplarındanmış. Hemen sipariş vereceğim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.