Bağırmayan Anne Baba Olmak

Yayınevi : Aganta Kitap

3/5 - 41 Kişi Yorum Yap
Anne babaların aileleri için istediği aşağı yukarı aynıdır: sakin, karşılıklı saygı ve sevgiye dayalı bir aile ortamı. Bağırmayan Anne Baba Olmak şiddetsiz iletişimi anlatıyor. Hal Edward Runkel dünyayı ilişki ilişki, tek tek sakinleştirece ... Tamamını gör
9,60
ya da
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Anne babaların aileleri için istediği aşağı yukarı aynıdır: sakin, karşılıklı saygı ve sevgiye dayalı bir aile ortamı.

Bağırmayan Anne Baba Olmak şiddetsiz iletişimi anlatıyor. Hal Edward Runkel dünyayı ilişki ilişki, tek tek sakinleştireceğine inanıyor. Yeni bir metot, “üç günde çocuğunuzu nasıl muma çevirirsiniz” türünden bir ebeveynlik yöntemi sunmuyor. Aksine, kendinize odaklandığınızda ve böylece sakin kalabildiğinizde yaşamakta olduğunuz sorunları hiç yaşamayacağınızı söylüyor.

Önerileri uygulamak size sadece çocuklarınızla ilişkilerinizde değil, tüm ilişkilerinizde faydalı olacak. Yeni bir bakış açısı kazanacaksınız ve bu pencereden baktığınızda sizi zorlayan sorunlar bambaşka görünecek.

Bağırmadan, öfkelenmeden, “hadi” demeden çocuk büyütmek mümkün, denemeye ne dersiniz?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar

%29,3
%14,6
%36,6
%7,3
%12,2
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

14.05.2017

Gayet Akıcı

Uzun yıllar saklayabileceğiniz ve ara ara açıp kendinize hatırlatacak noktalar bulabileceğiniz bir kitap....3-4 yaşlarından başlayıp ergenliğe kadar geçen süreçte karşılaşılabilmesi muhtemel durumlar yaşanmış örneklerle desteklenerek anlatılıyor.