3,5/5 - 90 Kişi Yorum Yap
12,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Anne babaların aileleri için istediği aşağı yukarı aynıdır: sakin, karşılıklı saygı ve sevgiye dayalı bir aile ortamı.

Bağırmayan Anne Baba Olmak şiddetsiz iletişimi anlatıyor. Hal Edward Runkel dünyayı ilişki ilişki, tek tek sakinleştireceğine inanıyor. Yeni bir metot, “üç günde çocuğunuzu nasıl muma çevirirsiniz” türünden bir ebeveynlik yöntemi sunmuyor. Aksine, kendinize odaklandığınızda ve böylece sakin kalabildiğinizde yaşamakta olduğunuz sorunları hiç yaşamayacağınızı söylüyor.

Önerileri uygulamak size sadece çocuklarınızla ilişkilerinizde değil, tüm ilişkilerinizde faydalı olacak. Yeni bir bakış açısı kazanacaksınız ve bu pencereden baktığınızda sizi zorlayan sorunlar bambaşka görünecek.

Bağırmadan, öfkelenmeden, “hadi” demeden çocuk büyütmek mümkün, denemeye ne dersiniz?

(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%41,1
%13,3
%22,2
%14,4
%8,9
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

17.05.2020

Başarılı

Size tam olarak ne yapıp yapmamanız gerektiğini söylemiyor. Sadece olaylara Farklı bakmanıza yardımcı oluyor. Bu bile öfkenizi yatıştırmanıza ve kriz anlarında daha sakin kalabilmenize yardımcı oluyor. Güzel bir kitaptı.

17.03.2020

Sakin kal!

Kitabın içeriği çok fazla derin olmasa da anlatım dili sade ve akıcı. Ebeveynlere güzel bir bakış açısı sunuyor.

07.12.2019

Tüm Ebeveynler Okumalı!..

Kendimize dönüp, kendimizi tanıyarak çocuklarımızla daha iyi bir iletişim için mutlaka okunmalı. Tüm ebeveynler mutlaka okuyun lütfen anne baba olmak sadece doğaçlamaya bırakılarak olmaz. Kitaplardan destek almalıyız...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.