22,50 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları E-Kitap Açıklaması

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

İki insan birbirini bulur, âşık olur ve sonsuza dek mutlu yaşarlar.

Peki ya gerçek hayatta?

“Hoşlandığınız kişiyi elde etmenin yedi altın kuralı”, “partnerinizi kendinize bağlamanın on yolu” ya da “mutluluğu yakalayan çiftler“... İnanalım mı bunlara?

İlişkiye yüklediğimiz büyük önemin tersine, bağlanmanın ardındaki bilim hakkında çok az şey biliyor ve yanlış algıların, efsanelerin esiri oluyoruz. Kendi karakterinizi ve bağlanma güdülerinizi tanıyarak güven ve huzur dolu, derin ve tatmin edici bir aşkın hiç de uzaklarda olmadığını görmeye hazır mısınız?

Bağlanma, ruh sağlığı uzmanları Amir Levine ve Rachel Heller’ın yıllar süren araştırmalarına dayanan verilerle iki insan arasındaki ilişkiye büyüteç tutuyor. Kendinizi ve partnerinizi yakından tanımanıza, ilişkinizdeki çatışmaların kaynağına inip çözüm yollarını fark etmenize yardımcı oluyor.

Unutmayın, ilişkilerimiz şansa bırakılmayacak kadar değerli.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

13.03.2022

Egitici

Merhaba kitabi severek okudum. Kitapta konulari orneklerle anlatiyor bir kere degil ara ara acip okunup notlar alinmali.

16.01.2022

faydalı

Bağlanma stillerini anlama ve ilişkileri anlama üzerine faydalı bir kitap

07.07.2021

Çarpıcı ve akıcı, kafa açıcı bir deneyim !!

Kesinlikle okunması ve anlaşılması değer bir kitap. Karşı cins ile ilişkilerinizde anlayamadığınız davranışların ve düşüncelerin akabinde hissettirdiklerine cevap bulan sizi aydınlatan bir kitap. Okumaya başladığınız an ilişkinizi ve bu ilişkideki hareketlerinizi gorebilmenizi, degerlendireceksiniz ve bunlara tamamiyla mantikli be bilimsel açıklamalar getirerek yapacaksınız. Özellikle ilişkisi çıkmazda olanlar ve kendilerini hic ummadiklari davranislari sergilerken bulanlar bu kitap sizin için bulunmaz bir nimet. Hemen alın ve okumaya başlayın!!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.