idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Günlük kullanıldığında yumuşak kontakt lenslerde biriken proteinleri çözer, oluşan tabaka, birikinti ve kalıntıları yumuşatır, temizler ve ortadan kaldırır. Lens yüzeyi üzerinde rahatsız edici kalıntıların oluşumunu engeller. Lensler üzerindeki zararlı mikroorganizmaları yok eder. Lens solüsyon içinde bekletilirken içeriğindeki formül, lensi yoğun nem ile kaplayarak gün boyu konforlu kullanımını sağlar. Aynı zamanda lenslerin durulanması için de kullanılabilir. Bausch Lomb Biotrue Multipurpose Solution gözlerin biyolojik yapısından esinlenerek üretilmiştir. Gözlerin doğal yapısında bulunan bir kayganlaştırıcıyı içerir ve pH dengesi sağlıklı gözyaşıyla eş değerdir. Konforlu bir kullanım için lensleri nemlendirir ve nemli kalmasını sağlar. Belirli gözyaşı proteinlerinin bozulmasını engelleyerek lenslerin temiz kalmasını sağlar. Gözde rahatsızlığa yol açabilecek ve kullanım ömrünü kısaltacak kalıntıların oluşumunu engeller. Kontakt lensleri nemli ve temiz tutarak gün boyu konforlu kullanımını sağlar.

Kullanım Şekli

En az 3 damla Bausch Lomb Biotrue Multipurpose Solutiondamlatarak lensin her iki tarafını da 20 saniye süreyle hafifçe ovalayınız. Solüsyonla lensin her iki tarafını da 5 saniye süreyle iyice durulayınız. Temizlenmiş kontakt lensleri lens kabına yerleştirerek lens kabını solüsyonla doldurunuz. Lenslerin en az 4 saat solüsyonun içinde kalmasını sağlayınız. Daima taze solüsyon kullanmayı unutmayınız. Her kullanımdan sonra lens kabındaki solüsyonu dökünüz. Kontakt lensler üzerinde herhangi bir birikinti kalmışsa, takmadan önce solüsyonla iyice durulayınız. Kontakt lenslerinizi kullanmayacağınız zaman, lens kabınızda kapalı olarak saklayınız.Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.