idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Mustafa Kemal Paşa’nın önderliğinde çeşitli siyasal ve sosyal çalkantılara, ekonomik güçsüzlüklere, dışta işgalcilere; içeride isyancılara, işbirlikçilere, zararlı cemiyetlere, ayrıca dış destekli İstanbul Hükümeti’ne karşı uygulanan diplomasi, politika ve eylemlere karşı başlatılan mücadele, olumsuzluklar ve imkânsızlıklara rağmen, büyük fedakârlık ve özveriyle aşılarak vatan işgalden, ulus esaretten kurtarılmıştır.

 

Türk milleti, milli benliğine canı gibi sahip çıkıp, birlik ve beraberlik içinde yürüyerek “Kurtuluş Savaşı”nı kazanmasını bilmiştir. Yürütülen bu ölüm- kalım mücadelesinde Mustafa Kemal Paşa tarafından Türk milletinde var olan ve kullanılması akıl edilemeyen yeteneklerinin güce dönüştürülmesi başarıyı önemli ölçüde etkilemiştir. Bu nedenle gerek fert, gerek toplum olarak geçmişimizi özellikle de yakın tarihimizi bilmek bizleri zamanımızın olumsuzluklarından kurtarması ve koruması için uyanıklık oluşturacaktır.

 

Türk ulusu, bağımsız yaşamayı vazgeçilmezlik kabul ederek, yıllar süren harplerin ortaya koyduğu ekonomik yıkıntıya, savaş makinesinin genç ve dinamik nüfusu yok eden insan gücü kaybına rağmen, kadın-erkek ayrımı yapılmaksızın her yaştaki insanıyla Gazi Mustafa Kemal Paşa’nın liderliğinde olanaksızlıklara rağmen inanılmazı başarmış ve Cumhuriyete yani özgür yaşama kavuşmuştur.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.