199,0 TL
Standart Teslimat : 22 Ağustos - 25 Ağustos
Bu üründe kargo bedava!

Indivisble PS4 Oyun Ürün Açıklaması

 

Indivisble Oyun

Bölünmez, güzel ve canlı bir dünyada geçen heyecan verici bir aksiyon / RPG platform oyunudur. Oyun, iyi huylu bir erkek fatma olan Ajna'nın evi saldırıya uğradığında hayatı kaosa sürüklenir ve içinde gizemli bir güç uyanır. Cevaplar bulmaya kararlı olan Ajna, dünya, insanlar ve nihayetinde kendisi hakkında daha fazla şey öğrenmek için dünyayı kapsayan bir arayışa çıkar.

 

Harika Karakterler

Yetiştirin Ajna'nın arayışı boyunca, kendi içine çekebileceği ve onunla birlikte savaşmak için tezahür ettirebileceği 20'den fazla "Enkarnasyon" ile karşılaşacak. Uzak diyarlardan eşsiz karakterleri birleştirerek yeni yetenekler kazanacak ve kendisi hakkında daha çok şey öğrenecek.

Lab Zero, elle çizilmiş 2D animasyonundan yararlanarak, her biri kendine ait benzersiz hikayelere sahip çeşitli kültür ve mitolojilerden ilham alan bu karakterlere hayat veriyor.

 

Aksiyon Dolu Savaşlar

Yan kaydırma perspektifinden sunulurken, Ajna'nın dünyası, muhteşem, elle boyanmış dokularla 3 boyutlu olarak güzel bir şekilde hayata geçirilerek derin bir resim görünümü veriyor.

Ajna, yolculuğunda ilerledikçe, geniş çevreyi keşfetmesine yardımcı olacak bir düzineden fazla yeteneği öğrenecek ve gücünü ve Enkarnasyonlarının gücünü artırmasına yardımcı olacak öğeler bulacaktır.

 

İç Dünyanı İnşa Et

Karakterleri özümseme yeteneğinin yanı sıra, Ajna meditasyon yapabildiğini ve zihninde oluşan gizemli bir boyuta girebileceğini keşfedecek. Ajna'nın İç Bölgesi, onu keşfettiğinde, oyunun görevlerinin, yükseltme ve kaydetme işlevlerinin çoğunun bulunduğu oyunun merkezi merkezi haline gelir. Basitçe bir düğmeye basmak Ajna'yı bu diyara gönderecek ve kasabalara gereksiz yürüyüşlerden kaçınacaktır.

 

Stellar Film

Müziği Secret of Mana, Seiken Densetsu III (Secret of Mana 2), Soukaigi ve Koudelka'nın muhteşem müziklerinden sorumlu olan efsanevi Japon oyun müziği bestecisi Hiroki Kikuta'nın çarpıcı film müziğinde kendinizi kaybedin.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.