105,0 TL
Standart Teslimat : 27 Mart - 30 Mart
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

İngilizce Hikaye Seti (10 Kitap) İlkokul 1. Sınıf Karekod Dinlemeli Kitap Açıklaması

 

İngilizce artık tüm dünyada konuşulan ve herkesin öğrenmesi gereken global bir dil! Küçük yaşlarda dil eğitimine başlamak öğrenilen bilgilerin kalıcı olması için büyük fayda sağlıyor. Siz de "Çocuğum İngilizce ile erkenden tanışsın ve bu dili eğlenerek öğrenip sağlam bir temel atsın." diyorsanız işte karşınızda İngilizce Hikâye Seti (10 Kitap) İlkokul 1. Sınıf Karekod Dinlemeli isimli kitap! Gelin, kitabın detaylarını birlikte inceleyelim.

 

"İngilizce Hikâye Seti (10 Kitap) İlkokul 1. Sınıf Karekod Dinlemeli" adlı kitap çocukların gelişim sürecine nasıl katkı sağlar?

İngilizce artık tüm dünyada kabul görmüş, tüm hayatımıza etki etmiş en önemli dil olarak biliniyor. Yeni bir dili öğrenmek her zaman vakit ve çaba isteyen uzun bir süreç. Uzmanlar, dil öğrenim sürecine ne kadar erken başlanırsa bilgilerin zihinlerde o kadar kalıcı olacağını söylüyor. İngilizce Hikâye Seti (10 Kitap) İlkokul 1. Sınıf Karekod Dinlemeli kitapları da İngilizce'yi yeni öğrenmeye başlamış 1. sınıf öğrencileri için oldukça faydalı bir kaynak. İçerisinde temel seviyede yazılmış 10 adet öykü bulunan kitapta minikler, öyküleri okuyarak İngilizcelerini geliştirecekler ve öğrendikleri yeni sözcükler ile kelime haznelerini arttıracaklar. Kitaplarda aynı zamanda karekod ile dinleme özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde çocuklar, kitaplardaki metinleri doğru telaffuz ile dinleyebilecek ve öğrenme süreçleri bu şekilde çok daha verimli olacak! Her biri 16 sayfadan oluşan 10 öykünün isimleri: "Meeting New Friends", "What's in your school bag?", "Come and play with us","We are dirty","Lunch time","Look at my clothes!" ,"On a safari" , "Let's go to school!" , "Dinner Time" , "I have got a present for you".

 

Bunları biliyor muydunuz?

Kitaplar MK Publications Yayınevi tarafından yayımlanır. Her kitabın arkasında resimli sözlük, bulmaca ve alıştırmalar yer alır. Eser Brair Rose tarafından kaleme alınır. Siz de çocuğunuzun İngilizce öğrenme serüveninde ona yardımcı olacak, eğlenirken öğrenmesini sağlayacak bir kitap arıyorsanız İngilizce Hikâye Seti (10 Kitap) İlkokul 1. Sınıf Karekod Dinlemeli adlı kaynağı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz!

 

Bu kitabı faydalı bulanlar için diğer önerilerimiz

İngilizce Hikâye Seti (10 Kitap) İlkokul 1. Sınıf Karekod Dinlemeli adlı kitabı beğendiyseniz 3. sınıf öğrencileri için uygun olan İngilizce Hikaye Seti (10 Kitap) İlkokul 3. Sınıf Karekod Dinlemeli adlı kaynağa bakabilirsiniz. Ayrıca bir diğer İngilizce öğrenim tekniği olan eğlenceli kartlar ile öğrenme için Miracle Flashcards-Fruits adlı eğitim aracına göz atabilirsiniz. Yine aynı yayınevinden çıkan klasik kitaplar ile İngilizce öğrenimi için İngilizce Hikaye Seti - Stage 3 - 6 Kitap Takım kitaplarına bakabilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.