0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
81,7 TL
95,0 TL %14
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 26 Şubat - 03 Mart
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Turkish Antarctica Research Expedition Kitap Açıklaması

Antarctica Kitabı İngilizce dilinde ülkemizde yazılmış ilk kitap olup Prof.Dr. Bayram Öztürk tarafından kaleme alınmıştır. İngilizce olarak yazılan bu kitap barış ve bilimin kıtası olan Antarktika’nın korunması, biyoçeşitliliği ve neden insanlığın ortak mirası olması gerektiğini anlatıyor. Kitap Antarktika’dan ve Güney Okyanus’tan çekilmiş muhteşem güzelliği ve doğal hayatı anlatan fotoğraflardan oluşuyor.

Kitabın yazarı Prof.Dr. Bayram Öztürk, halen İstanbul Üniversitesi’nde öğretim üyesi.2014-2015 yılları arasında Japon Kutup araştırmaları Enstitüsü’nde görev yaparak Antarktika ve Güney Okyanus seferlerine katıldı. Bu arada başarılı çalışmaları nedeniyle Japonya “Antarktika” başarı madalyasına layık görüldü. 2016 yılında ilk Türk Antarktika seferinin liderliğini yaptı. Yazar ; Antarktika’nın tamamının “Deniz koruma alanı” olması için çaba sarf eden Türk Deniz Araştırmaları Vakfı’nın da başkanıdır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.