5/5 - 4 Kişi Yorum Yap
20,4 TL
34,0 TL %40
24 Saatte Kargo!
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Sezginin Sonsuzluğu Kitap Açıklaması

Ve...
Ezeli-ebedi gizemi çözenlerin dilinde sonsuza dek yankılanacak o iki kelime:
“Çok garip...”

Binlerce yıl boyunca insan Hakikat’i aramıştır. Kutsal yolların izini sürmüş ve büyük cevabın peşine düşmüştür. Peki, bugünün modern dünyasında bu yollar kayıp mıdır? Değilse nasıl bulunabilir?

“Hakikat Öğretisi” nedir?
Hz. İsa’nın kayıp 15 yılının sırrı nedir?
Kutsal Meryem aslında kimdir?
Hıristiyanlık daha sonra kimler tarafından, nasıl yeniden dizayn edilmiştir?
Hz. Muhammed’in hayatı neyin sembolüdür?
İslam dini hurafelere ne şekilde gömülmüştür?
İslam’ın özü nasıl bulunabilir?
Mesih’in gerçek anlamı nedir, ne zaman ve nasıl gelir?
İnsanın ve varoluşun sırrı nedir?

25 yılı aşkın bir içsel yolculuğun açığa çıkardığı Sezginin Sonsuzluğu, İslam Tasavvuf Geleneği’nden Hıristiyan ve Musevi Mistisizmi’ne uzanan ruhsal bir serüveni anlatıyor. İsa, Muhammed ve Mesih Makamları’nın anlamlarını açan kitap, okuru bambaşka bir âleme çekerken, onu sonsuzluğun içinde aradığı cevapla buluşmaya davet ediyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

30.04.2021

Bu bir kitap değil, deneyim!

Yazarı sosyal medyadan takip ediyordum. "Kitap geldiği anda bile evin enerjisi değişti", "2 gün kapağını açamadım, hazırlandım" vb yorumları okudukça "bu kadar da olamaz" diyordum. Ama kitabı elime aldığımda, aynı şeyler oldu. İlk 20 sayfayı 2 günde okudum! Anlatılamayacak bir deneyim. Diğer 4 kitabı okumadan buna geçmeyin. Ve unutmayın: Bu sadece bir kitap değil, çok daha fazlası...

22.04.2021

Beklediğime değdi!

Serinin ilk kitabı Asi Peygamberler'i okuduktan sonra, devamı için nasıl bekleyeceğim diyordum. Adeta büyülü ve şiirsel bir kitap. İlk defa bir kitabı anlatmakta kelime bulamıyorum. Başka bir dünyaya, başka bir aleme gittim resmen...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.