4,5/5 - 13 Kişi Yorum Yap
14,3 TL
22,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 19 Mayıs - 22 Mayıs
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Sen Olsaydın Yapmazdın , Biliyorum. Kitap Açıklaması


"Edebiyat, olağanı olağanüstüye dönüştürür. Bu kitabı okurken ilk aklıma gelen cümle bu oldu. Yaşamsal olanla zihinsel olanın birbirini beslediği bir yazma biçimi, çağrışımlarla anılarda kurulan, ritmi hiç düşmeyen bir edebiyat, anlatım temposu..."
- Doğan Hızlan

"Çok az romanda üslup, yazım tekniği ve tema birbirlerini bu denli çarpıcı biçimde tamamlamıştır. Üslup temayı, hiçbir romanda bu denli yeniden biçimlendirmemiş, yaratıcılığın ve yaratılanın adı üslup olmamıştır. Post-modernizmin ne olduğunu merak edenler bu romanı okusunlar. Başar, hiçbir şekilde post-modernist değil ama roman post-modernizmin ta kendisi..."
- Ali BayramoğluSayfa Sayısı: 115

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları

 

Puanlamalar
%76,9
%15,4
%7,7
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

29.11.2020

Harika

Okuduğum her kitabı ayırdığım zamana değdi

13.09.2020

Tüm kitapları

Yazarın tüm kitapları bi harika

16.01.2012

Bir erkeğin kaleminden

Yüzyıllardır süregelen kadın-erkek çatışması ve iki cinsin birbirini anlama çabalarının çok kez boşa çıktığına hepimiz hayatımızın bir noktasında rastgelmişizdir. Genellikle de bu çabalar hep boşadır. Bir kadın erkek kadar düz ve sade bakamaz hayata ve bir erkek de kadının karmaşıklığında hep kaybolmuş gibi hisseder. Bir kadın olarak şunu söyleyebilirim ki;  Bir erkeğin kaleminden, kadının düşüncelerinin ve hislerinin bu şekilde gerçekçe, kadınca dile getirildiği eserlere rastlamak sıkça mümkün olmuyor. Bunun yanısıra diliyle de tek solukta bitirmek isteğiniz bir hikaye... Kürşat Başar´a duyduğum saygının bir kat daha arttığını rahatlıkla söyleyebilirim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.