92,0 TL
Standart Teslimat : 22 Mart - 25 Mart
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Performatif Siyaset ve Erdoğan Kitap Açıklaması

 

T.C. Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın sahne üzerinden seyirciyi etkilediği yadsınamaz bir gerçek.

 

Bu kitap, Recep Tayyip Erdoğan’ın kitleleri etkilemekte kullandığı formüllerin bilimsel metodlarını inceleyen ve “nasıl” sorusuna net yanıtlar oluşturan, dünya siyasetinde çok sık karşılaşılmayan ve hatta aslında öngörülemeyen “mucizevi!” bir performansın akademik çalışması olup, literatüre üstün beğenilerle giriş yapmış bir eserdir.

 

Performatif Siyaset ve Erdoğan kitabının içeriğini oluşturan inceleme konusu daha önce hiçbir akademik çevre tarafından araştırılmamış (ve çokça geç kalınmış) olmasından dolayı başta akademik çevreler olmak üzere tüm dünyada dikkat çekici nadir çalışmalar arasında anılmaktadır.

 

Peki kitleler nasıl etkilenir? Bunun sonuçları nasıl gündelik hayatta var olur? Kitlelerin etkilenmesi günümüz siyasetinde başarının anahtarı değil midir? Eğer öyleyse nasıl olduğunu derinlemesine incelemek gerekmez mi? Peki nasıl? Performatif Siyaset ve Erdoğan kitabı tam da bu sorulara cüretkâr bir şekilde cevap veriyor.

 

Son 20 yıldır yapılan seçimlerde vatandaşları yüksek oranlarla sandığa taşıma kabiliyeti üzerine yazılan bu kitabı, oy verecek herkesin muhakkak okuması gerekir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.