4,5/5 - 103 Kişi Yorum Yap, Kazan!
11,7 TL
18,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 17 Ekim (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 18 Ekim
Standart Teslimat : 19 - 21 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Ey Türk gençliği!
Birinci görevin, Türk bağımsızlığını, Türk Cumhuriyeti'ni sonsuza kadar korumak ve savunmaktır.

Zorla ve aldatmacayla sevgili vatanın bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve ülkenin her köşesi fiili olarak ele geçirilmiş olabilir. Bütün bu koşullardan daha acıklı ve daha korkunç olmak üzere, ülkenin içinde iktidara sahip olanlar aymazlık ve sapkınlık ve hatta hainlik içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri, kişisel çıkarlarını istilacıların siyasi emelleriyle birleştirebilirler. Ulus, yoksulluk ve sıkıntı içinde yorgun ve bitkin düşmüş olabilir.
Ey Türk geleceğinin evladı!
İşte, bu durum ve koşullar içinde bile görevin, Türk bağımsızlık ve cumhuriyetini kurtarmaktır!
Muhtaç olduğun güç, damarlarındaki soylu kanda mevcuttur!
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 616

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: İş Bankası Kültür Yayınları

 

Puanlamalar

%82,5
%7,8
%6,8
%1
%1,9
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

10.04.2019

Herkes için

İş Bankası Yayınları'nın gençlere ve herkese ulaşabilmesi için bu kapsamda bir kitaba biçtiği fiyat bile ayakta alkışlamaya değer. Yapı Kredi Yayınları'ndan çıkan, eski Türkçe'den hataları düzeltilen Nutuk ile birlikte kitaplıklarda başvuru kitabı olarak bulundurulmalı, açıp açıp okunmalı. Emeği geçenlere teşekkürler.

22.03.2019

Her evde olması bence

Türk olmasanız bile okumanız gereken kitaplar arasında yer alıyor .Okul harçlığımı biriktiriyorum umarım bir kaç gün içerisine alırım ayrıca resimli olması da cavadı ek bir özelliği :)

13.03.2019

Nutuk, Türk gençliği

Her genç insanın kütüphanesinde bulunması gereken bir kitap .Kitabın yazıldığı dönemdeki ruhu tarih kitaplarındaki anlattıklarından çok nasıl bu kararlar verilmeye gidilmiş bunun hakkında bilgi şahı olabilirsiniz.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız