5/5 - 1 Kişi Yorum Yap
27,09 TL
41,67 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 10 - 14 Ağustos
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Nostradamus'un ünü bütün Fransa'ya ve burada tüm dünyaya yayılmaya başlamıştı. İstirahate çekildiği Solon şehrinde, yalnız hastalarını tedavi etmekle kalmıyor, insan ruhunun sınırları ve ilkeleri açısından gerçeği bulmaya çalışıyordu.

Sık sık söylediği şey şuydu:
"Bir üstat var ki zorbalık istemez. Bu yüce kahin işbaşındadır. Bırakınız, o işini görsün. İnsanı katıksız bilgiye ulaştıracak ve ruh, göz kamaştıran gerçeği anlayacaktır."

Kendisine:
"Bu üstat kimdir?" diye soranlara da şu cevabı verirdi:
"Zamandır!.."
Okur!

Bir gün, yolculuk sebebiyle ya da bir rastlantı sonucu yolun Solon'a düşerse, geçtiğin yoldan bir gül alıp Nostradamus'un mezarına bırak...
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 640

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Parola Yayınları

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

22.03.2015

büyük yazar zevaco´dan

insanlar ikiye ayrılırmışÿ;Michel Zevaco’nun  ÿ"pardayanlarÿ"ını okumuş olanlar ve
okumayanlar! hem çocukluğumda hem de şimdilerde “pardayanları”  keyifle okudum,okuyorum..”Nostradamus” da zevaco’nun ÿ"pardayanlarÿ" tarzında bir eseri.16.yüzyıl fransasının,özellikle paris’in dekor olduğu ve ünlü kahin nostradamusun hayatı üzerine kurgulanmış harika bir tarihi-macera ve elbette ÿ"gizemcilikÿ" romanı.Kendinizi zorlamadan altıyüz küsur sayfayı adeta bir film izler gibi okuyabiliyorsunuz.Fransa taht ve din savaşları, aristokratik entrikalar,kahramanlık,kavga , asalet ve  aşk gereği yapılan fedakarlıklar.Nostradamusun  hayatının pek de “bilinmeyen” kısmına  eklenmiş yarı gerçek yarı sanal çeşitli olayları okurken kendinizi güncel tüm sıkıntılardan arınarak bir macera aleminin kahramanı olarak hissedebiliyorsunuz.Edebi değeri değil ama  keyif alma  değeri yüksek bir eser! Tavsiye ediyorum..

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.