Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Bir Psikiyatrın Not Defterinden: Yıllardır "panik atak" yaşayan bir işadamı..

Kendini peygamber ilan eden bir doktor...

Çok temiz olmak uğruna evlerini "çöp apartman" haline getiren üç kız kardeş...

Kendini bildiği günden beri, babası başta olmak üzere, çevresindeki bütün erkeklerden dayak yiyen genç bir kadın...

Ağır ceza reisi bir babanın "fahişelik" mesleğini seçen kızı...

Radyo ve televizyonlardaki bütün şarkıların kendisi için çalındığını zanneden genç bir devlet memuresi...

Dünyaya kız olarak gelen ancak kendini erkek hisseden bir transseksüel...

Doktorunu intihar etmekle tehdit eden bir öğrenci...

Ölümcül bir hastalığa yakalanmış genç bir bankacı...

Bu kitapta, Türkiye' de değişik nedenerle psikiyatra başvuran her kesimden insanımızın hikayelerini bulacak, başta aşk ve ölüm olmak üzere "insanlık halleri" ile karşılaşacaksınız.

İnsanlar size içini açacak, en gizli sırlarını sizinle paylaşacak. Ve bütün bu sorunlar, hastalar ve hastalıklar karşısında Türkiye şartlarında bir ruh doktorunun duyguları, düşünceleri, yapabildikleri ve yapamadıklarını göreceksiniz.

Bu kitabın bir yerlerinde mutlaka kendinizi bulacak, kendinizle yüzleşeceksiniz. Okudukça, yaşamın, sağlığın, sevginin ve huzurun değerini daha iyi anlayacak; her damlası ayrı bir duygunun rengini taşıyan bir çağlayanın altından geçecek ve tertemiz olacaksınız.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%73,7
%15,8
%0
%0
%10,5
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

27.09.2019

madalyon

Ankara'da yaşayanlar Madalyon tedavi merkezini görmüşlerdir.Gülseren Hanım oranın sahibesi ve başarılı,ünlü bir psikiatr anladığım kadarıyla.Kitap Yalom'dan esinlenerek hastalarıyla ve onlarla yaptığı sohbetler üzerine ilerliyor, sürükleyici bile denilebilir ancak o kadar eksik ki...Hikayeler var o aralarda yazarın kendini,ailesini,muayenehanesini vb. övmesini sıklıkla okuyor hatta tamam anladık çok güzelsin,kocan çok yakışıklı, ses tonun çok etkileyici, yardımcın Tuna kilolu ama çok anaç vb. anladık konuya gel demek istiyorsunuz.Konular bizden ama havada kalıyor, bir kaç kitabını birden almıştım ve okudum ama inanın hepsiyle ilgili yorumum bu şekilde.

25.07.2019

Madalyonun İçi

Asıl mesleği psikiatr olan yazarın, kendi hayat tecrübelerini insanlara aktararak onlara kendilerini bulmalarına ve tedavi sürecindeki gelişmelerinden kendilerine de bir kaç öğreti edinebilmelerine olanak sağlayan kitabıdır. Psikolojik veya kişisel gelişim kitaplarına ilgi duyan okuyucuların beğeneceğini düşünüyorum. Keyifle okudum.

08.07.2019

Yazık

Verdiğim paraya yazık. Son derece gereksiz bir kitap. Başka kitaplarını da sipariş verecektim, iyi ki önce bunu bir okuyayım demişim. Sipariş verseydim kahrolurdum.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız