2,5/5 - 35 Kişi Yorum Yap
21,44 TL
32,0 TL %33
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 13 Temmuz
Standart Teslimat : 14 - 18 Temmuz
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Kördüğüm 

“Hayatım, beni cehenneme savuran bir rüzgârla altüst olmuştu, böyle olmasında ne suçum ne de katkım vardı. Etrafımda neler dönüyor, bilmiyordum.

 

Fakat tuhaf bir şekilde içinde bocaladığım çaresizlik duygusu giderek mücadele ruhuyla yer değiştiriyordu…”

 

 

 

Esrarengiz bir kaza sonucu bellek kaybı yaşayan, bu nedenle  “Gizem” adıyla anılan genç kadının tek bir isteği vardır: 

 

kendi gerçeğine ulaşmak…

 

 

 

Bir süre hastanede kaldıktan sonra özel bir kliniğe yatırılan Gizem, bu kapalı ortamda, hayal bile edemeyeceği travmalar yaşamış genç bir kadınla ve onunla özel olarak ilgilenen doktor Orhan’la ilişki kurar. Zamanla kendinde unutuşun o sımsıkı kilitli kapısını aralayacak gücü bulan Gizem, hatırladıklarıyla kumpaslar, entrikalar ve rastlantılarla örülü, Türkiye’de yaşanan bu karmaşık günleri de içine alan esaslı bir kasırgaya kapılmış gitmekte olduğunu görecektir.

 

 

 

Kördüğüm, hayatının hassas bir evresinde, günümüzün acımasız çarkları arasına sıkışmış genç bir kadının yaşadıklarını çarpıcı bir “geri dönüş” hikayesiyle anlatıyor. Ayşe Kulin çok sevilen Kanadı Kırık Kuşlar’da olduğu gibi, ülkesinin çalkantıları ile sarsılan ama tutkularına da sorumluluklarına da sahip çıkan genç bir kadının ayakta kalma mücadelesini gözler önüne seriyor.

 

 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

 

 

Puanlamalar

%22,9
%20
%22,9
%8,6
%25,7
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

13.04.2020

Başarılı

Başarılı ama kanadı kırık kuşlarla beraber okunması daha anlamlı kılıyor

10.07.2019

Tipik Ayşe Kulin :)

kitap çok farklı konuları ele alıyor, şaşırtıcı şeyler oluyor ama hala anlamadığım bir konu var, komiser sevgilisini neden ve nasıl özel koruma olarak kızın yanına nasıl gönderildi?

08.05.2019

Kördüğüm

Kanadı Kırık Kuşlar, Ayşe Kulin'e ait olan en beğendiğim kitapların arasında yer alıyor. Kördüğüm'e başladığımda bu kitabın onun devamı olduğunu farkedince heyecan ile okumaya devam ettim.  Ancak, beklentimi diğer kitapda ki gibi karşılayamadı. Merak öğesi çok başarılı bir şekilde örülüp insanı kitabın içine çekmesine rağmen, olay sebeplerinin açıklanması kısmındaki hiyaleri pasif buldum. Bu kısımlarda okuyucuyu düşürdüğünü söyleyebilirim. Fakat yine de Kördüğüm'ün okunması tavsiye edilebilir kitaplar arasında yer aldığı düşüncesindeyim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.