4/5 - 3 Kişi Yorum Yap
13,0 TL
20,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 19 Mayıs - 22 Mayıs
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Konuştuğumuz Gibi Uzaklara Kitap Açıklaması


“Çok kısa bir süre önce zamanlar yeniden karıştı, sabah çok erken mi, gecenin başlangıcı mı? Hem ne fark eder, dedim. Bir ülkenin, bir kıyının düzenli çizgisini ansızın bozan bir çıkıntıya benzettim kendimi –kendi yaşamım için- bir fazlalığa… Göğüs kafesimde, karın boşluğumda, atalarımızın kanıtlayıp tanımlayamadığı bir şey vardı, sonsuzca büyümüş bir gözyaşı ya da hiçbir filmde, hiçbir deneyde görülmez bir yara… Çünkü bu büyülü kürede düz bir çizgideymiş gibi ilerlemezsen hep yaralanıyorsun. Yağmur yağıyor, çok fazla ses yok, büyük ve karmaşık bir kentteyiz, galiba güneşin çevresinde bir kez daha döndük. İyi yıllar.”Sayfa Sayısı: 98

Baskı Yılı: 2006


Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları

 

Puanlamalar
%66,7
%33,3
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

18.04.2009

imla

Benim basımla ilgili ufak bir eleştirim var. Kitap boyunca her şey ´ herşey´, hiçbir şey de ´hiçbirşey´ diye yazılmış. Bu en basit imla hatasının bütün kitapta tekrarlanması benim gibi takıntılı okuyucuları rahatsız ediyor. Başka yazım hataları da var. Everest'in başka yayınlarında bu kadar imla hatası görmemiştim, umarım bunu da sonraki yayınlarında düzeltirler.

24.12.2007

Kafa dağıtmak için

Daha önce bu yazarın hiçbir kitabını okumadığım için bir fikir edinmek amacıyla okudum. Çok etkileyici değildi. Ancak anlatım tarzı çok hoş. Başka bir kitabından hoşlanacağımı düşünüyorum..

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.