3/5 - 40 Kişi Yorum Yap

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 220

Dil : Türkçe

“Kocan varsa varsın, yoksa da geçmiş olsun. Hele ki bir de 30'una gelip de bekâr kaldıysan bu dünyada yatacak yerin yok!" Yazar Şebnem Burcuoğlu’nun 2014 yılında Dex Yayınları’ndan çıkan kitabı yerli bir ... Tamamını gör
16,1 TL
23,0 TL %30
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

“Kocan varsa varsın, yoksa da geçmiş olsun. Hele ki bir de 30'una gelip de bekâr kaldıysan bu dünyada yatacak yerin yok!" Yazar Şebnem Burcuoğlu’nun 2014 yılında Dex Yayınları’ndan çıkan kitabı yerli bir romantik-komedi olarak nitelendirilebilir. Kitap, 2015 yılında başrollerinde Ezgi Mola’nın ve Murat Yıldırım’ın yer aldığı bir sinema filmi olarak beyazperdeye uyarlanmıştır.


Kitap, kapak tasarımı ile dikkat çekmiştir ve büyük ilgi görmüştür. Kapak fotoğrafı Fethi Karaduman tarafından çekilmiştir ve kapağın tasarım aşaması da “Berkcan Okar” tarafından gerçekleşmiştir. Ayrıca bölüm başlarında Sabahattin Ali’nin “Kürk Mantolu Madonna” kitabından alıntılar dikkat çekmektedir.


Kitabın devamı niteliğindeki “Kocan Kadar Konuş Diriliş” 2015 yılında yayımlanmıştır. Kitabın baş karakteri olan 30 yaşındaki İzmirli Efsun’un üstüne yapışmış olan evde kalmış etiketiyle başı biraz beladadır. Üstelik kendinden küçük kuzeninin evleneceği haberiyle durumlar biraz daha ilginçleşir. Bekâr halinden memnunken birden koca arayışına giren Efsun’un koca bulma endişesi ve hayatına dair değişimler, bu kitapta eğlenceli bir üslupla anlatılmaktadır.


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

 

Puanlamalar

%45,5
%27,3
%9,1
%6,1
%12,1
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap
a

Her kadın iyi bir koca bulmak ister. Bunda ne gariplik var anlamadım. Dünyada koca bulmak istemeyen bir kadın, güzel bir kızla evlenmek istemeyen bir erkek var mı? Bir insan da bunla ilgili kitap yazıyor ve çok satan oluyor. İlginç doğrusu.

okunabilir

Bazı noktaları oldukça eğlenceli.Rahat bir kitap okumak isteyenler okusunlar.Kitabın sonunu daha farklı isterdim ama.

Olmadı

Böyle bir son benim için hayal kırıklığı oldu. Bir insanın düşüncelerinin bu denli değişmesini karakterinin bu kadar farkılılaşarak bitmesini anlamsız buldum