32,4 TL
Standart Teslimat : 18 Ağustos - 21 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Kararı Ben Veririm Kitap Açıklaması

 

İlişkilerde bir türlü dikiş tutturamamanın nedenini öğrenmek istemez miydiniz? Kendiniz olabildiğiniz, huzurlu hissettiğiniz, kısıtlamadan ve kısıtlanmadan yaşayabildiğiniz bir ilişkiye veya sağlıklı bir ilişki yaşamanın püf noktalarını öğrenirken kendinizle olan ilişkinizi düzene sokmaya ne dersiniz? Esra Ezmeci’nin Kararı Ben Veririm adlı psikoloji kitabı; bir ilişkiyi nasıl yönetmeniz gerektiğiyle ilgili bilgiler bulabileceğiniz, kendinizi ve karşınızdaki insanı tanıyabileceğiniz, duygusal ilişkisi olan veya olmayan herkese hitap eden bir kitap. Büyük bir ilgi ve merakla okuyacağınız eserde sizi neler beklediğinden kısaca bahsedelim.

 

“Kararı Ben Veririm” adlı kitabı neden okumalısınız?

Esra Ezmeci’nin aldığı eğitimler ve verdiği danışmanlık hizmetleri sonucu kazandığı birikim ile ilişkiler üzerine yazdığı kitapta sağlıklı ilişkinin temellerini öğrenirsiniz. 216 sayfadan oluşan kitapta 3 ana başlık ve birçok alt başlık bulunuyor. Eserde insanın var olan ilişkisini nasıl anlamlandıracağından ve nasıl sağlıklı bir şekilde yürüteceğinden bahsediliyor. Bununla birlikte yazar, ayrılık karşısında hangi tavır sergilenirse sürecin daha iyi yönetilebileceğiyle ve yeni başlangıçlarda nasıl davranılması gerektiğiyle ilgili tavsiyelerde bulunuyor. Ezmeci, verdiği psikoloji temelli bilgilerle ikili ilişkilerdeki sorunların insanın kendi geçmişinden kaynaklı olabileceğini vurguluyor. Verdiği anekdotlarla yazar, sadece ikili ilişkinizi değil kendinizle olan ilişkinizi de sorgulatıyor. İlişkilerle ilgili sıklıkla karşılaşılan sorunlara ve sorulara cevap bulabileceğiniz kitap, âdeta bir baş ucu eseri. Yetişkin bir insanın kolayca anlayabileceği bir üslupla yazılan kitap, herkes için değerli bilgilerle dolu. Siz de farkındalığı yüksek, huzurlu, güvenli ve mutlu bir ilişki yaşamak istiyorsanız bu kitabı okumalısınız.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Esra Ezmeci’nin İstanbul Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünü birincilikle bitirdiğini ve kendisinin geliştirdiği "geçmiş temizleme terapisi" adlı bir yönteminin olduğunu biliyor muydunuz? Kararı Ben Veririm kitabı, çıktığı ilk andan itibaren çok satanlar listesine girer. Yazar, kitabında ilişkiler üzerine uygulaması oldukça kolay tavsiyeler verir. Bu tavsiyeleri uygulayarak bir yandan öz güven kazanırken öte yandan ilişkinizi düzeltebilirsiniz. Yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gören kitap, 2020 yılında Destek Yayınları tarafından basılır. Yazar, bundan önce çıkarmış olduğu iki kitap olsa da okurlarına Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir adlı ilk kitabından sonra Kararı Ben Veririm kitabını okumalarını tavsiye eder.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Yazarın 2018-2021 tarihleri arasında yayımlanan toplam 4 adet kitabı daha bulunuyor. Kararı Ben Veririm adlı kitabı okuduktan sonra dilerseniz yazarın okurları tarafından çok beğenilen Süt Lekesi ve Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir isimli kitaplarına göz atabilir, psikolojik temelleri sağlam bir ilişki yaşayabilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

10.01.2021

Terapi gibi

Erkeklerinde okuması gereken bir kitap.

13.12.2020

Esra Ezmeci

Kendisini sosyal medyada takip ediyorum ve öngörülerini beğeniyorum, ilk kitabı akıcıydı,bunu da merakla bekliyorum

25.10.2020

Esra hanım

Esra hanımın ilk okudugum kitabı cok sade akışta okuyabilceginiz kitap diğer kitaplarınıda sipariş verdim ..

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.