Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kaplan! Kaplan! Kitap Açıklaması

 

“Bester’in iki muazzam kitabı zamanının ötesine geçmeyi başardı. Yaklaşık altmış senedir herkesin en iyi on bilimkurgu kitabı listesindeki yerlerini korudular.”


-Robert Silverberg-


 


“En sevdiğim kitap ne mi? Kaplan! Kaplan!


-William Gibson-


 


“Bilimkurgu edebiyatı gerçek deha ürünü çok az eser çıkardı ve bu da onlardan biri.”


-Joe Haldeman-


 


“Pekçoklarınca şimdiye dek yazılmış en iyi bilimkurgu romanı.”


-Samuel R. Delany-


 


Kaplan! Kaplan!, Alfred Bester’in yazdığı en iyi eser.”


-James Lovegrove-


 


“Yüksek maceranın, zengin yaşamanın ve zor ölmenin olduğu bir Altın Çağ’dalardı… ama kimse öyle düşünmüyordu. Servet ve hırsızlığın, talan ve yağmacılığın, kültür ve ahlaksızlığın geleceği… ama kimse bunu kabul etmiyordu. Aşırıların çağındaydılar, ucubelerin büyüleyici yüzyılı… ama kimse bunu sevmiyordu.”


 


Uzayda ölüme terk edilen ve 170 gün boyunca havasız ortamda hayatta kalmayı başaran Gully Foyle, kendine geldikten sonra gemi enkazından kurtulur ve intikamını almak için yola koyulur. Tüm Dünya’yı değiştirecek bir sırrı da yanında taşımaktadır.


 


Alfred Bester Kaplan! Kaplan!’da bilimkurguya getirdiği tüm yenilikleri bir seviye ileri götürüyor ve belki de yazılmış en iyi bilimkurgu romanını ortaya çıkarıyor. Kaplan! Kaplan!, bilimkurgu edebiyatındaki Monte Kristo Kontu.


 


Graham Sleight’ın sunumuyla


Neil Gaiman’ın sonsözüyle


(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

09.07.2020

anti-hero başyapıtı

çok çok iyi bir kurgu, ters köşesi bol ve bitince tekrar okumak istiyorsunuz. Bilim kurgu kitabı böyle yazılır!

14.04.2020

Anlatım

Benim aslında bilim kurgu ya çok merakım yoktur fakat bu kitabı öve öve bitiremediler. Anlatımı biraz zorlayıcıydı kitabın. Çok keyif aldım diyemem fakat bilim kurgu merakım olmadığını da tekrar ediyorum.

18.07.2019

ANLATIM

Anlatımı akıcı değil,dolayısıyla bitirmek kolay değil.Parça parça heyecanlar ama akıcılık olmayınca bütünü anlamak çok zor.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.