3,5/5 - 71 Kişi Yorum Yap
16,35 TL
25,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 27 Ekim (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 29 Ekim
Standart Teslimat : 31 Ekim - 06 Kasım
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

İntikam ve hırs…

İyilik veya kötülük…

Siyah ile beyaz…

Ve zıtların arasında savrulan hayatlar…

Konstantinopolis’in İstanbul’a dönüştüğü yıllar… Hıristiyan hasımlarının Büyük Kartal diye andıkları Fatih’in, şehrine âlimleri davet etmekle kıvanç duyduğu, devletini ilimle ve sanatla yükseltmenin rüyalarını gördüğü, ulemanın tamamen özgür düşünceyi savunduğu, devletin yükseldikçe yükseldiği bir dönem… Ve eşsiz şöhretlere sahip Osmanlı ulemasının arasına sızmış bir kâfir. İntikam ateşinde kavrulmuş kötülük dâhisi bir zihin. Molla Lütfi, Ali Kuşçu, Sinan Paşa, Bellini ve daha niceleri… Kurbanlar, kurbanlıklar…

İtiraf  her cümlesi hayretle ve merakla okunacak bir roman.
İskender Pala’nın her zamanki yetkin kaleminden…

(Tanıtım Bülteninden)

Kapak Tasarım: Utku Lomlu

 

 

Puanlamalar

%49,3
%18,3
%15,5
%5,6
%11,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

01.10.2020

itiraf

1453 istanbulun fethinin hırıstiyan dünyada yarattığı etki ve gizli düşmanlıklar entrika casus filmlerini aratmıyacak kurgu.İskender Palanın elinden kelimelere dönüşen okunması gereken kitaplardan  birisi.

28.06.2020

İskender Pala - İtiraf

Fatih Sultan Mehmed’in bilgin insanlara verdiği değer... Ornio(Karga)nun iftiraları, bu iftiralar sonucu Molla Lütfi’nin başına gelenler... Ornio’nun pişmanlığı. Kitabın kurgusu güzeldi. Tarih kitabı okumayı sevenlerin kitabı beğeneceğini düşünüyorum.

05.06.2020

molla lütfi

molla lütfi özelinde aynı zamanda müslümanların birbirlerini eleştirirken düştükleri hataların trajedisi ve bir insanın idamı

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.