88,5 TL
Standart Teslimat : 27 Mart - 30 Mart
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Huzur Sokağı Kitap Açıklaması

 


Huzur Sokağı, satış rekorları kırmış, her yaştan ve her kesimden insanımızın soluk almadan okuduğu, elden ele dolaşıp, adeta kapışılan bir eser olarak haklı şöhret kazanmıştır. Birleşen yollar adıyla film yapılan Huzur Sokağı bu filmle de halkımızın büyük ilgi ve teveccühünü kazanmıştır. Hasretiyle kavrulduğumuz huzurlu bir cemiyetin, bir çok ana hatlarıyla küçük bir sokakta sembolleşmiş şeklidir Huzur Sokağı. Huzur Sokağı, özlenilen huzur için.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 552

Baskı Yılı: 2016


Cep Boy:

Sayfa Sayısı: 608

Baskı Yılı: 2000


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 481

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Timaş Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

16.10.2020

sürükleyici

bir solukta okudğum romanlardan

19.07.2014

*

Kesinlikle sıkıcı o kadar çok kelime tekrarı´´ özellikle ağlama kısımları niyeyse her durumda gözler yaşlı!ÿ" var ki . Romanda anlatılan olaylar, yazarın din hakkındaki düşüncelerini rahatça anlatması için kullanılmış . Ayrıca olayların basitliğini gözardı edemeyeceğim . Dİn hakkındaki görüşleri de bir o kadar sert ve acımasız . Sizi sıkan bir kitap olacaktır . Almayın diyorum . Bunu ilk defa bir kitap için söylüyorum ... 10/1 veriyorum.

25.12.2012

flying snow kardeşime katılıyorum

İnsanları yargılamak bu kadar basit olmamalı... İslamiyeti %100 yaşaman herkes de mini etek giymiyor... Kitapta özellikle ilk 100 sayfada her kız kelimesinin yanında bir mini etek var... İnsanlar bu kadar genellenemez... Ayrıca da Allah'a yaklaşmayı düşünen insan Kur'an-ı Kerim okur burada ise genellikle  ´o dini eserler´ okunuyor... Garip...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.