63,7 TL
Standart Teslimat : 23 Mayıs - 26 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Çorak Topraklar - Kara Kule Serisi 3.Kitap Kitap Açıklaması

 

Stephen King’in eşsiz hayal dünyasının ürünü; fantastik, bilimkur-gu, korku ve western türlerinin iç içe geçtiği başyapıt olan “KaraKule”, Çorak Topraklar’la sürüyor.


Büyüleyici bir dünyanın kapılarını aralayan Kara Kule Serisi’nin buüçüncü kitabında, son silahşorun Kule’yi arayışı sürmektedir. Bukez yanına iki yol arkadaşı da katılır: Bağımlısı olduğu uyuşturu-cudan kurtulan Eddie Dean ile kopan bacakları gövdesiylebirleşen ve Susannah Dean’ın güçlü ve dengeli kişiliğine bürünenOdetta.Roland Deschain, yeni dostlarına silahşorluk eğitimi vermeyebaşlar. Fakat Silahşor eski dünyasında ölmüş olan Jake Cham-bers’ın hayatını kurtararak ka’nın yönünü değiştirir. ŞimdilerdeRoland ve Jake, farklı dünyalarda varlıklarını sürdürdükleri halde,aynı çılgınlıklarına devam etmektedirler.


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

07.04.2015

okuyun-3!

ilk kitap ve ikinici kitap arasında konu olarak %1oo farklıydı . 3. kitapta herşey yerli yerline oturmuş devam ediyor.seriye başladıysanız devam edin...

08.01.2013

Mono Blaine

Mono Blaine, Gollum'dan esinlenilmiş olabilir mi?

24.01.2010

Süper...

Kitabı daha yeni bitirdim. İlk kitap çok farklıydı. Yeni bir dünyada bulldum kendimi. Sona doğru toparladım. İkinci kitapta çeviri iğrenç ötesiydi. O nasıl çeviri öle ya... Bu kitap içlerinde en iyisi oldu ilk 3 kitabın. Çeviri çok güzeldi. Hikaye artık rayına oturdu, her şey aksiyonlu bir şekilde ilerledi ve devam etmekte. 10/10

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.