Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Herkesin stresle başa çıkmak için farklı ihtiyaçları vardır. Çocuklar da buna dâhildir. Bazıları sessizliği bazıları ise sakinleştirici faaliyetleri tercih eder. Kimi daha fazla fiziksel aktiviteyi, kimi zihinlerini ve vücutlarını sakinleştirmek için akıllarını meşgul etmeyi seçer.

Bu kitap eğlenceli, esnek, denenmiş ve “Kendi kendine yap!” aktiviteleri içermektedir. Özellikle ebeveynlere, profesyonellere ekstra duygusal kaynağa ihtiyaç duyan çocuklara yardımcı olurken kullanabilecekleri araçları sunmaktadır. Her faaliyet gerekli malzemeleri ve yönlendirmeleri açıkça anlatmaktadır. İçerikte tüm çocuklar için uygun bir şeyler bulabilirsiniz: Dinamik olanlar, yaratıcı olanlar, zihin gelişimine ya da duygu gelişimine odaklı olanlar. İçindeki projelerde periler yaratmaktan düş kapanlarına, mandalalardan taslaklara, tekerlemelerden sakinleştirici aktivitelere, derin nefes almadan balon patlatmaya, aptalca yüzler yapmaktan müzikle coşmaya kadar onlarca aktivite bulabilirsiniz.

“Çocuklar İçin Yaratıcı Baş Etme Becerileri” özellikle endişeli, yas tutan, duygusal dengesizlikler yaşayan çocuklara özel faydalar yaratacaktır.

Bu kitap özellikle 3-12 yaş arasındaki çocukların ebeveynleri, öğretmenler, danışmanlar, oyun terapistleri, sosyal hizmetler görevlileri ve çocuklarla çalışan tüm profesyoneller için eğlence dolu, kolay, yaratıcı proje fikirlerini geliştiren bir özellik taşıyor.

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%50
%50
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

07.05.2019

indirim istiyoruz

Çocukların duygularını kontrol edebilmeleri için onlara yardımcı olmaya çalışan ebeveynler ve okul öncesi öğretmenleri için inanılmaz güzel bir kaynak. Yetişkinler için en zor şey çocuk gibi bakabilmek ve onları anlayabilmek. Bu kitap onların bakış açılarını daha kolay anlamamızı ve onlara yol göstermemiz kolaylaştırıyor içindeki uygulamalar ve görseller mükemmel. Kesinlikle tüm ebeveynler ve okul öncesi öğretmenlerinin elinin altında bulunması gereken bir kitap.

26.04.2019

indirim istiyoruz

çok güzel bi kitap arkadaşlarımın çocuklarına da  da hediye almak istiyorum.

14.04.2019

Harika kitap

Muazzam bir kitap, çocuklarla çalışırken bana rehberlik ettiği çok fazla konu oldu.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız