Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ardıç Ağacının Altında Kitap Açıklaması

 

Varsıl bir hayat sürdüren, orta yaşlarında, kadın delisi Erkan bir kaza haberiyle sarsılır. Aynı araç içinde ölen karısı ve en yakın arkadaşının haberidir gelen. Tanıştıkları günden beri geçinemeyen bu iki kişinin hayatı nasıl olur da aynı arabanın içinde son bulur?


Bu sorunun ardındaki sırlar Erkan’ı giderek koyu bir bunalıma iter ve Karadeniz’in bir kasabasındaki, dedesinden miras kalan fındık ağacı bahçesine kapanmasına neden olur. Bahçenin en kadim varlığı bir ardıç ağacıdır. Erkan günlerce ona içini döker.


Okur, ardıç ağacının gövdesine yaslanarak, Erkan’ın birbirinden farklı karakterlerle örülü gizemli geçmişini dinlerken, o çarpıcı gerçeğe yaklaşmaktadır: Hayat romanlardan daha tuhaftır...


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

06.03.2021

Sanat tarihi ve roman

Selçuk Altun'un diğer romanlarında olduğu gibi hem keyifli bir yolculuğa çıkıyorsunuz hem de sanat tarihi tedrisatından geçiyorsunuz. Açılış cümlesi güzeldir.

19.04.2019

Varsıl

Varsıl(zengin) insanların iç dünyasını anlatmayı ve kitap okumayı sevdirmeyi kendine görev edenmiş akıcı üslubuyla kalbimde taht kurmuş yazarın Ardıç Ağacının Altında kitabı bazı detaylar dışında çok beğendim. Yazarın kalemine sağlık

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.