Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Anadolu'nun Sırları Kitap Açıklaması

 

Modern dünyaya miras kalan pek çok icat, keşif ve yeniliğin ilki, Anadolu topraklarında kurulmuş irili ufaklı medeniyetlerde ortaya çıkmıştır.

Bu kitap, Anadolu’nun sırlarla dolu kadim tarihini keşfetme serüvenine çıkmak isteyenlerin, bilgi karmaşasına boğulmadan, doyurucu üstelik keyifli ve anlaşılabilir bilgiler edinmelerini sağlamak amacıyla yazılmıştır.

Okurken, üzerinde yaşadığımız Anadolu topraklarının dünyanın en kadim ve en zengin yeri olduğunu görecek, yüzlerce yeni bilgi edinirken bu topraklar hakkında ne kadar az şey bildiğinizi fark edeceksiniz.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

31.10.2021

Okuyun okutun

Çevremdeki herkese önerdiğim ilk kitap. Mutlaka ama mutlaka okunmalı. Görsellerle birlikte zenginleşmiş içerik. Umarım 2.si gelir

21.10.2021

Mutlaka okunmalı

Akıcı, ilgi çekici, bilmediğim pek çok şeyi öğreten oldukça beğendiğim bir kitap oldu. Her bölüm birbirinden değerli ve ilgi çekici. Tarih bize bu şekilde anlatılsa sanırım hepimiz okuldayken tarih derslerini dört gözle beklerdik.Kesinlikle genel kültür için çok faydalı. O kadar titizlikle ve özenle hazırlanmış bir eser ki elinize aldığınız ilk anda bunu anlıyorsunuz. Sevdiklerinize hediye edilebilecek, her kütüphanede olması gereken bir kitap.

19.10.2021

Zevkle Okudum

Anadolu'da yaşamış ve dünya uygarlık tarihine yön vermiş kişiler, mekanlar ve olaylar. İlkler ve enler konu edilmiş. Okudukça şaşıracağınız ve sıkılmadan bilgi hazinenizi geliştirecek hafif akıcı güzel kitaplardan.Resimli ve konuları derli toplu anlaşılır anlatması en hoşuma giden taraf oldu. Hem tarih hem gezi kitabı, 6 yılda tamamlanmış, yurtiçi ve yurtdışında araştırma yapılmış. 160 harita, resim, fotoğraf ve illüstrasyon görsel var. 300ün üzerinde kitabın oluşturduğu zengin kaynakçaya sahip.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.