476,0 TL
Standart Teslimat : 03 Nisan - 06 Nisan
Bu üründe kargo bedava!

Adıyaman - Sırları Taşlarında Saklı Şehir Kitap Açıklaması

 

Kuşkusuz her şehrin ayrı bir rengi, kokusu, ruhu ve güçlü belleklerinde sakladıkları, asla unutmadıkları anlatacak hikâyeleri vardır. Taşı, toprağı tarihle, efsanelerle yoğrulmuş, havası ve suyu sırlara karışmış Adıyaman’ın da anlatacak hikâyeleri vardır; dinleyene. Bazen gerçeğin düşe, bazen düşün gerçeğe yaklaştığı, bazen de düşle gerçeğin birbirine karıştığı, evrendeki açık hava müzelerinin en görkemlisi olan Adıyaman’ın belleğinde sakladığı hikâyelerini anlatmak istedik biz de.

Hikâyeleri anlatmak için de çok uzaklara, binlerce kilometre uzaklıkta, binlerce yıl öncesine giden bir yolculuğa çıktık. Adıyaman’ın taşlara kazınmış, toprağa gömülmüş, sular altında kalmış hikâyelerini dinlemek, sırlarını keşfetmek, daha önce hiç görmediğiniz fotoğraflarla tarihe ve sonsuz zamana tanıklık etmek için çıktığımız bu yolculukta bize katılmak istemez misiniz?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.