3,5/5 - 3 Kişi Yorum Yap
36,0 TL
50,0 TL %28
Standart Teslimat : 27 Ocak - 31 Ocak
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Sen De Tanık Ol Süresiz Ajanda Sert Kapak Ürün Açıklaması

 

Engin Altan Düzyatan - Sende Tanık Ol Hakkında

Bir süre önce fotoğraf makinamı alıp Afrika’ya doğru yola çıktım. Amacım doğanın mucizelerinden biri olan Büyük Göç’ü fotoğraflamak ve o insanların yaşamlarına dokunmaktı. Afrika halkının yüzde 53’ünün temiz suya ulaşamadığı gerçeğiyle karşılaştım.

 

Her 10 çocuktan 3’ü temiz suya ulaşamadığı için kirli su kaynaklı hastalıklardan dolayı yaşamını kaybediyor.

 

Kara kıta kuraklık tehdidi altında.

 

Fakat artık bu sorun sadece Afrika’nın değil dünyanın, hatta ülkemizin de sorunu. İstatistiklere göre 2030 yılında pek çok ülkeyi ciddi bir su sıkıntısı bekliyor ve Türkiye’nin de bu ülkeler arasına gireceği söyleniyor. Bu hepimizi ve daha da önemlisi gelecek kuşaklarımızı kuşatacak bir sorun. Benim oğlum da 2030 yılında 14 yaşında bir genç olacak ve belki de bu sorunla yaşamak zorunda kalacak.

 

Kara kıtayı olduğu kadar tüm dünyayı ve ülkemizi de yakından ilgilendiren bu soruna dikkat çekmek için neler yapabileceğimi düşündüm ve bu projeyi geliştirmeye karar verdim.

 

Afrika’da çektiğim fotoğrafların sergisinden ve elinizdeki süresiz ajandanın satışından elde edilecek tüm geliri Afrika’da sürdürülebilir su kaynakları yaratmak, biraz olsun bölgedeki insanların hayatını kolaylaştırmak için kullanacağım.

 

Küçük de olsa belki bu bireysel çabaların getireceği uyanışla bizler de kaynaklarımızı daha temiz tutmayı, doğayla daha uyumlu biçimde yaşamayı öğrenebiliriz.

 

Benimle birlikte bu görkemli Afrika yolculuğuna tanıklık etmeye hazır mısınız? Engin Altan Düzyatan 

 

 

Puanlamalar
%66,7
%0
%0
%0
%33,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

28.11.2018

İyi bir armağan

Engin Altan Düzyatan'ı böylesine güzel ruhlu bir yapıya sahip olmaktan dolayı tebrik ederim.Ajandayı çok beğendim.Yardım amaçlı olmasından ötürüde sahip olmak istedim,emeklerinize sağlık.

07.11.2018

TEBRİKLER

ÖNCELİKLE BİR SANATÇI OLARAK TOPLUMA ÖRNEK OLDUĞUNUZ İÇİN SİZİ KUTLUYORUM. DOĞA KONUSUNDAKİ BİLİNCİ GELİŞTİRME ÇABANIZ ÇOK DEĞERLİ. SEVGİ VE SAYGILARIMLA

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.