216,7 TL
Standart Teslimat : 01 Nisan - 04 Nisan
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Zet Zeka Renk Kat Eğitim Oyunu Ürün Açıklaması

 

Zet Zeka Eğitim Oyunu Renkkat

Şeffaf kartlar üzerinde yer alan renkli parçaları kullanarak bizden istenen deseni oluşturalım. Sıralı düşünme, görsel algı ve dikkatinizi biraz zorlayacaktır. Birbirinden zor 100 görevi tamamlamak için biran önce başlayın!

 

Nasıl Oynanır?

Kutu içinden çıkan farklı desen ve renklere sahip şeffaf kartlar ile görev kitapçığında verilen görevleri tam olarak yapalım. Şeffaf kartların öncelik sonralık sırasına dikkat ederek görev kitapçığında verilen desenleri eksik ya da fazla olmayacak şekilde yerine ve yönüne dikkat ederek oyun platformunda oluşturalım.

 

Kurallar Ve Dikkat Edilecek Noktalar

Görev kitapçığında verilen görevleri sıra ile eksik veya fazla olmayacak şekilde tamamlayalım. Bazı görevlerde verilen beyaz kısımları oluştururken oyun platformunun beyaz zemininden yardım alınabilir. Ayrıca şu unutulmamalıdır, görev kitapçığında verilen görseller gayet parlak ve canlı olmasına rağmen özellikle fazla şeffaf plakanın kullanıldığı görevlerde oluşan görünüm mat olacaktır bu olumsuzluk oluşturmaz.

 

Kazanımlar:

Görsel Algı

Dikkat

Problem Çözme

Dönme Simetrisi

Uzamsal Zeka

Bağlantısal Düşünme

Sıralı Düşünme

 

Kutu İçeriği

18 adet renkli şeffaf kart

Bir adet oyun konsolu

100 seviyeden oluşan kitapçık

 

Yaş: 4 Yaş ve Üzeri

Oyuncu Sayısı:1 ve Üzeri

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

21.12.2020

Bakıyorsanı güvenle alabilirsiniz

Eğitici ve çocukların zekasını geliştirici bir oyun. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.