Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Polly Pocket Flamingo Partisi Oyun Seti Ürün Açıklaması

 

Polly Pocket Flamingo Partisi Oyun Seti ile tropik bir partiye hazır olun! Sevimli bir flamingo şeklindeki kompakt oyun seti, tutacağı sayesinde her yere taşınabilir. Bacakları aşağı çektiğinizde renkli konfetilerle beraber 26 sürpriz, oyun setinden aşağı doğru dökülmeye başlar. Bazı sürprizler, sonraya saklamanız veya hemen açmanız için paketlenmiştir. Birçok sürpriz Çıkar ve Değiştir özelliğine sahiptir. Bu sayede çocuklar parçaları kompakt oyun setinin farklı yerlerine yerleştirebilir. Oyun setinin içinde sizi mini Margot ve arkadaş bebeklerle eğlenceli bir tropik macera bekliyor. Yapılacak ve keşfedilecek çok şey var: Bebekleri palmiye ağacına tutturarak aşağı yukarı hareket ettirin; maymunu ağaca tutturduktan sonra bebeği maymuna tutturarak sallandırın; çardaktaki büyük yaprağı çevirerek ziyafet alanını ve döner dans pistini ortaya çıkarın; hazine sandığını açarak saklama bölmesine ulaşın; Çıkar ve Değiştir özellikli aksesuarları çardağın tavanına, ağacın tepesine, kumsala ve suya yerleştirin; dalgaya sörf tahtasını, flamingo yüzme simidini veya yunusu takın. Dilerseniz tüm bu aksesuarlarla farklı maceralar da yaratabilirsiniz. Seçeneklerin ve anlatılacak hikâyelerin sınırı yok! Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. 4 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir doğum günü veya yılbaşı hediyesidir.

Polly Pocket Flamingo Partisi Oyun Seti ile tropik bir parti! Partiyi başlatmak için flamingonun bacaklarını çekip renkli konfetileri ve 26 sürprizi ortaya çıkarın.

Oyun seti; tropik etkinlik alanları ve 26 sürpriz (mini Margot ve arkadaş bebekler, Çıkar ve Değiştir özellikli parçalar ve ek aksesuarlar) içerir.

Çıkar ve Değiştir özelliği çocukların parçaları kompakt oyun setinin farklı alanlarına yerleştirmesini sağlayarak sınırsız oyun seçeneği sunar.

Eğlenceli Etkinlikleri Ve Daha Fazlasını Keşfedin: Bebekleri palmiye ağacına tutturarak aşağı yukarı hareket ettirin, maymunu ağaca tutturduktan sonra bebeği maymuna tutturarak sallandırın, çardaktaki büyük yaprağı çevirerek ziyafet alanını ve döner dans pistini ortaya çıkarın.

Açıldığında saklama bölmesi olarak kullanılabilen hazine sandığı; çardağın tavanına, ağacın tepesine, kumsala ya da suya yerleştirilebilen Çıkar ve Değiştir özellikli aksesuarlar; dalgaya takılabilen sörf tahtası, yüzme simidi, yunus ve yunus gibi aksesuar da sete dâhildir.

Daha büyük boyutlu olan Flamingo Partisi oyun setinin tutacağı sayesinde eğlence her zaman sizinle!

Özellikle tropikal eğlenceleri, flamingoları ve sürprizleri seven 4 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir doğum günü veya yılbaşı hediyesidir!

Yaş Aralığı: 4 yaş ve üzeri

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.