199,9 TL
Standart Teslimat : 28 Mayıs - 31 Mayıs
Bu üründe kargo bedava!

What Do You Meme ? Parti Kart Oyunu (İngilizce) Ürün Açıklaması

 

Başel Toys What Do You MEME? - Party Games for Adults & Families ( English )

What Do You Meme? – Meme(miim) severler için eğlenceli yetişkin partisi oyunu Nasıl Oynanır: En komik memeleri oluşturmak için arkadaşlarınız ve ailenizle yarışın. Bunu, her turda fotoğraf kartına resim yazısı eklemek için dağıtılan resim yazısı kartlarınızdan birini kullanarak yapın Bu oyun 17 yaş ve üzeri için oluşturuldu. Her What Do You Meme oyununda 270 kart bulunur. Bunların 225 tanesi başlık kartı ve 45 tanesi fotoğraf kartıdır. Birinci sınıf oyun kartlarına basılmış (kalın ve parlak cilalı), Daha fazla eğlence:

Oyuncu Sayısı: 3-20 oyuncu

Oyun Dili: İngilizce 

What do you meme? Core game - The hilarious adult party game for meme lovers How to play: Compete with your friends and family to create the funniest memes. Do this by using one of your dealt caption cards to caption the photo card in each round.Judge’s choice: The winner of each round is decided by a rotating judge. Pro tip: Pick your caption card to match the judge’s sense of humor.The og: This is the core game, so buy it first. You'll need it for all of our other expansion packs. Adults only: This game was created for ages 17+. There are some things you just can’t unhear. Trust us.What’s ınside: Each what do you meme core game contains 270 cards. 225 of these are caption cards and 45 are photo cards. Printed on premium playing cards (thick with gloss finish) includes an easel and bonus rules, shrink-Wrapped in a custom box.More hilarity: We also make other party games inspired by pop culture. Check out our store for tons more good stuff.

3-20 players

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.