821,65 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit Fırsatı!
Standart Teslimat : 28 Mart - 31 Mart
Bu üründe kargo bedava!
;

Nerf E9533 Elite 2.0 Echo CS 10 Oyuncak Ürün Açıklaması

 

Nerf Elite 2.0 dart tabancaları ile oyun stratejinizi geliştirin, kapışmalarda avantaj ve esneklik sizde olsun! Bu dart tabancaları her türlü görev ve kapışma için modifiye edilebiliyor; Nerf ustalarına taktik üstünlük sağlıyor.

Nerf Elite 2.0 Echo CS - 10, kutuya dahil takılıp çıkarılabilen dipçik ve namlu uzatma parçasıyla modifiye edilebiliyor. Üzerindeki 4 taktik aksesuar rayına diğer Nerf kapışma aksesuarları (kutuya dahil değildir) eklenebiliyor. Dart tabancasına 10 dart alan şarjör takılabiliyor.

Dartlar ister her seferinde birer birer, ister seri olarak art arda atılabiliyor. 27 metre atış mesafesine sahip Echo CS - 10'nun paketine 24 orijinal Nerf dart dahil. Şarjöre 10 dart doldurun ve tekrar doldurmak için kalanı yakınınızda tutun.

Pile gerek yoktur. Gözlük takılması önerilir (kutuya dahil değildir).

 

Geliştirilmeye Hazır Dart Tabancası: Takıp çıkarılabilen dipçik ve namlu uzatma parçası ile 4 taktik aksesuar rayı sayesinde dart tabancasını her kapışma veya görev için özel hâle getirin.

 

24 Nerf Dart İçerir: Echo CS - 10'un paketine 24 orijinal Nerf dart dahil. Bunların 10’u şarjörü tamamen doldurmak, diğer 14’ünü ise şarjörü tekrar doldurmak için kullanın.

 

Seri Atış: Sürgüyü geri ileri hareket ettirin ve tetiğe basarak 1 dart atın. Seri atışla 10 dartın tümünü fırlatmak için tetiği basılı tutun ve sürgüyü hareket ettirmeye devam edin.

 

Atış Mesafesi 27 Metre: 27 metre atış mesafeli bu dart tabancasıyla mesafeleri alt üst edin.

 

Göz Yaralanmalarını Önlemek İçin: Gözlere ya da yüze nişan almayın. Oyuncuların ve menzil içinde bulunan kişilerin gözlük takmaları önerilir. Sadece orijinal Nerf dartlarını kullanın. Diğer dartlar güvenlik standartlarını karşılamayabilir. Dartlar veya dart tabancası üzerinde değişiklik yapmayın.

 

Kutu İçeriği: Dart tabancası (takılıp çıkarılabilen dipçik, namlu uzatma parçası ve 10 dart alan şarjör), 24 dart ve kullanma kılavuzu.

Yaş Aralığı: 8 yaş ve üzeri.

 

NOT:  Boğulma Tehlikesi - Küçük parçalara ayrılabilir. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

01.01.2021

Uygun fiyat

Oğlum için spariş veriyorum gerçekten fiyat uygun...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.