Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Neo Kelime İşlem Yarışması Junior Aile Kutu Oyunu Ürün Açıklaması

 

Neo Kelime İşlem Yarışması Junior Aile Oyunu

En Sevilen TV Şovunun Heyecanını Evinizde Yaşayın!

Her ülkede aynı formatta fakat farklı isimlerle klasikleşmiş TV şovunda; yarışmacılar sırasıyla bir kelime ve bir işlem sorularıyla mücadele ederler.

Yarışmacılar, TV şovunun kelime yarışması kısmında sırasıyla rastgele seçilen harflerin sadece sesli ya da sessiz olmasına karar verebilirler. Ortaya çıkan harflerle rakiplerinden daha uzun bir kelime oluşturarak kazanmaya çalışırlar.

 

TV şovunun işlem yarışması kısmında ise yarışmacılar rastgele seçilen dört rakam ve 25, 50, 75, 100 arasından rastgele seçilen iki sayı ile aritmetik işlemleri yaparak üç basamaklı rastgele seçilmiş hedef sayıyı elde etmeye çalışırlar.

Not: Bu üründe çocukların işlem yapması için iki basamaklı sayıları 12, 15, 20, 25 olarak kullanılmıştır.

 

Bu TV şovunun, 6-10 yaş aralığındaki çocuklar için kutu oyunu formatını nasıl yarattık diye sorarsanız; aynı eğlenceyi yaratabilmek için 120'den fazla harf ve sayı kartı hazırladık. Çocuklar kartları rastgele kendileri çekerken ayrı bir heyecan, kartlarla hedefe ulaşırken ayrı bir heyecan duyacaklar.

Kutu oyunu canavarları için kendi dokunuşumuzu yaparak kelime yarışmasına üretkenlik ve heyecan katacak fakat puanı artırmayacak birer avatar kartı ekledik.

Bir kelime-bir işlem döngüsüyle oyun hızla devam ederken 15 turun sonunda en iyi işlemci ve en iyi kelimeciler belli olacak.

 

Kazanımlar:

Bulmaca çözme yeteneği

Kelime haznesi gelişimi

Pratik düşünme ve aritmetik

 

Kutu İçeriği:

Kumaş kese

1 adet soru panosu

1 adet puan tablosu

4 adet cevap kartı

6 adet avatar kartı

6 adet harf jokeri

18 adet sesli harf kartı

50 adet sessiz harf kartı

20 adet hedef sayı kartı

24 adet işlem sayı kartı

İngilizce/Türkçe oyun kılavuzu

 

Not: Kutuya keçeli kalem dahil değildir. Oyunculara birer keçeli kalem gerekir.

Not: En az 6 en fazla 10 yaşındaki çocukların arkadaşları ve aileleriyle birlikte oynaması için tasarlanmıştır. Eğer çocuğunuz 10 yaşın üzerindeyse aynı oyunun 9-99 yaş aralığı için olan versiyonunu tercih etmeniz uygun olacaktır.

İngilizce, Almanca ve Fransızca harfleri de destekler.

 

Oyuncu: 2 - 4 Oyuncu

Kutu Ebat: 5 x 16 x 25 cm.

Yaş: 6 Yaş ve Üzeri

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.