81,85 TL
Standart Teslimat : 01 Temmuz - 04 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Neo Kelime İşlem Yarışması Kutu Oyunu Ürün Açıklaması

 

Neo Kelime İşlem Yarışması Aile Oyunu

En Sevilen TV Şovunun Heyecanını Evinizde Yaşayın!

Her ülkede aynı formatta fakat farklı isimlerle klasikleşmiş TV şovunda; yarışmacılar sırasıyla bir kelime ve bir işlem sorularıyla mücadele ederler.

Yarışmacılar, TV şovunun kelime yarışması kısmında sırasıyla rastgele seçilen harflerin sadece sesli ya da sessiz olmasına karar verebilirler. Ortaya çıkan harflerle rakiplerinden daha uzun bir kelime oluşturarak kazanmaya çalışırlar.

TV şovunun işlem yarışması kısmında ise yarışmacılar rastgele seçilen dört rakam ve 25, 50, 75, 100 arasından rastgele seçilen iki sayı ile aritmetik işlemleri yaparak üç basamaklı rastgele seçilmiş hedef sayıyı elde etmeye çalışırlar.

 

Bu TV şovunun, kutu oyunu formatını nasıl yarattık diye sorarsanız; aynı eğlenceyi yaratabilmek için 150'den fazla harf ve sayı kartı hazırladık. Kartları rastgele kendiniz çekerken ayrı bir heyecan, kartlarla hedefe ulaşırken ayrı bir heyecan duyacaksınız.

Kutu oyunu canavarları için kendi dokunuşumuzu yaparak kelime yarışmasına üretkenlik ve heyecan katacak fakat puanı artırmayacak birer avatar kartı ekledik.

Bir kelime-bir işlem döngüsüyle oyun hızla devam ederken 15 turun sonunda en iyi işlemci ve en iyi kelimeciler belli olacak.

 

Kazanımlar:

Bulmaca çözme yeteneği

Kelime haznesi gelişimi

Pratik düşünme ve aritmetik

 

Kutu İçeriği:

Kumaş kese

1 adet soru panosu

1 adet puan tablosu

6 adet cevap kartı

6 adet avatar kartı

9 adet harf jokeri

27 adet sesli harf kartı

75 adet sessiz harf kartı

30 adet hedef sayı kartı

34 adet işlem sayı kartı

İngilizce/Türkçe oyun kılavuzu

 

Not: Kutuya keçeli kalem dahil değildir. Oyunculara birer keçeli kalem gerekir.

Not: Yaş bilgisine dikkat ediniz! Aynı oyunun 6-10 yaş arasındaki çocuklar için 'Kelime İşlem Yarışması JUNIOR Aile Oyunu' adlı versiyonu vardır.

İngilizce, Almanca ve Fransızca harfleri de destekler.

 

Oyuncu Sayısı: 2-6 Oyuncu

Yaş: 9 Yaş ve Üzeri

Kutu Ebat: 5 x 16 x 25 cm.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.